Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam polskich dróg i kierowców. Ograniczenie 50 i tak jadę 70, lewym pasem bo prawy to buspas. I gość za mną siedzi mi na zderzaku, mruga długimi i kierunkowskazami.
Wkurzyłem się i zwolniłem do 50 żeby jechać zgodnie z przepisami to wyprzedził mnie i wyprzedzając patrzy na mnie i puka się po głowie.

Co ci ludzie mają we łbach... Skąd tyle złości i frustracji w ludziach?

#kierowcy #polskiedrogi #samochody #motoryzacja
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@marsmarchmars lepiej żeby jechał w godzinach szczytu skrajnie prawym, i chcąc zmienić na środkowy czekał parę minut żeby się wcisnąć, i w miedzyczasie blokował ruch na prawym pasie? A co jeśli karetka by tutaj skręcała w prawo dzbanie?
  • Odpowiedz
  • 0
@marsmarchmars jak by jechała karetka, to przecież wszyscy robią jej miejsce, autor komentarza nie mówił o blokowaniu pojazdów na sygnale debilu niedouczony. A wyżej już ktoś wyjaśnił-w mieście nie ma znaczenia prędkość, tylko to jakie światła się trafią
  • Odpowiedz
@violentj: spoko ja widze kolejnego kretyna który po za obrazaniem nie potrafi nic kontruktywnego wymyslec na to co napisalem. Dlatego znize sie do twojego poziomu i w---------j. Jestes jakims fanstykiem popisu co jak pelikan lapie wszystko co zrobia. Jak zmieniliby przepish na ograniczebie do 70 to już ino mozna bo legalnie i w ogołe. K---a imbecyl.
  • Odpowiedz
@PilariousD: ja raczej spokojny i śmiac mi sie chce jak czytam te komentarze :). Na razie nie przeczytałem ani jednego argumentu na moja wypowiedz. :) jak na razie wszystkie janusze wykopu potrafią tylko pocisnąć jak typowe sebiksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@snwptest: cos w tym jest, ale wiesz znaki z ograniczeniami predkości w Polsce są dostosowane do najgorszych mozliwych warunkow na danym odcinku drogi czyli snieg deszcz temp itp. Nikt nie bedzie latem wstawiał znaku z ograniczeniem do 70 bo są lepsze warunki a zimą do 50 :). Janusze nie ograniają niestety :)
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: jestes januszem, ktory czuje sie lepszy od innych i uwaza, ze on nie musi jezdzic 50 bo debile prawo ustalaja. chcesz byc madrzejszy a wychodzi, zes zwykly seba co jezdzi troche lepiej od mojej mamy.
  • Odpowiedz
@violentj: nie powiedzialem ze czuje sie lepszy i ze musze jechac pow 50 km/g. Niezłe pomowienie widac że problem z czytaniem ze zrozumieniem tez jest, wiec za nim cos napiszesz przygotuj sie do tego. Brak argumentów wiec nie ma sensu z toba dyskutować. (Chyba ze argumentem jest "seba co lepiej jezdzi od twojej mamy" to wtedy życzę powodzenia w zyciu bo może być cieżko :) )
  • Odpowiedz