Wpis z mikrobloga

zawsze mnie zastanawialo co kieruje mezczyznami ktorzy zenia sie z kobietami z biedniejszych krajow jak np Brytyjczycy z Polkami, Amerykanie z Wietnamkami/Filipinkami/Tajkami albo Polacy z Ukrainkami, - przeciez to jest znak najwiekszego cuckostwa i bycia nizej niz betasamcem np takim deltasamcem albo ypsilonsamcem, bo to jest widoczne ze one sa z nimi tylko dla pieniedzy i obywatelstwa. normalny mezczyzna jest w stanie znalezc sobie zone wsrod rodaczek/krajow o podobnym poziomie, a prawdziwy samiec alfa/Chad/czlowiek cos wiecej soba reprezentujacy moze sobie znalezc zone wsrod lokalsek np Brytyjek.
#p0lka #przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
@darkbs01: Ja gdybym się miał związać z azjatką to tyko z taką z dalekiego wschodu (Korea, Chiny, Japonia). Oprócz urody - ze względu na najwyższy na świecie iloraz inteligencji mieszkanek tych krajów. Moja obecna partnerka ma coś azjatyckiego w sobie bo jest Tatarką z pochodzenia, ale z rodziny od pokoleń europejskiej. Natomiast za najpiękniejsze kobiety i najlepsze kandydatki na żony uważam Francuzki.
@darkbs01: chodziło mi o dziecko jako efekt współżycia pary (jako 22 latek jestem dzieckiem mojej matki i ojca). No ale napisałem to tak, że można różnie interpretować, moja wina. Ja małych dzieci nie potrafię oceniać za bardzo z wyglądu, zwłaszcza chlopcow. Poza tym człowiek jeszcze może bardzo się zmienić, a mi głównie się rozchodzi o efekt ostateczny. Peace.
@Transhumanista: twoj tez to nie argument. Poza tym gosc wyzej kazal mi wpisac half asian half european i sie cieszy ze ladni bo google wybralo mu samych modeli. Ty tez wybrales ladne zdjecie z sesji zdjeciowej. Tez moge znalezc zdjecie Mulata - pol Murzyn pol polka - z sesji zdjeciowej i tez bedzie ladny