Wpis z mikrobloga

zawsze mnie zastanawialo co kieruje mezczyznami ktorzy zenia sie z kobietami z biedniejszych krajow jak np Brytyjczycy z Polkami, Amerykanie z Wietnamkami/Filipinkami/Tajkami albo Polacy z Ukrainkami, - przeciez to jest znak najwiekszego cuckostwa i bycia nizej niz betasamcem np takim deltasamcem albo ypsilonsamcem, bo to jest widoczne ze one sa z nimi tylko dla pieniedzy i obywatelstwa. normalny mezczyzna jest w stanie znalezc sobie zone wsrod rodaczek/krajow o podobnym poziomie, a prawdziwy samiec alfa/Chad/czlowiek cos wiecej soba reprezentujacy moze sobie znalezc zone wsrod lokalsek np Brytyjek.
#p0lka #przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rolexarmaniyebut: wlasnie przeciwnie - ukrainki/rosjanki sa bardzo roszczeniowe, u nich to jest normalne ze to mezczyzna placi za wszystko i je utrzymuje. a to ze sie bardziej angazuja w zwiazek to tylko zeby cie naciagnac na cos np na ten zwiazek. posiedz sobie z taka to zatesknisz za polką bo po ukrainkach/rosjankach widac i czuc ten wschod
  • Odpowiedz
@darkbs01: Bo nie ma wśród p0lek kobiet o typie urody który mi się podoba najbardziej. p0lki o takim typie w ciągu życia spotkałem zaledwie dwie, z czego jedna była mieszanego pochodzenia. A tak po za tym lepiej wykorzystać swoje pochodzenie i załatwić sobie zagraniczną 7/10 niż spermić do 3/10 w tym kraju wiedząc że prawdopodobnie i tak pójdzie to jak krew w piach bo ona i tak wolała by zagranicznego
  • Odpowiedz