Wpis z mikrobloga

Nie wiem co renifery #!$%@?ły ale od czarnego piątku to jest dla mnie dosłownie czarny i tu wcale nie chodzi o handel. Biłem się o wejście do 2 ligi i w LW wbijałem g1/2 raz prawie elite 3. W zeszłą ligę weekendową do 15 w piątek do 15.00 miałem bilans 10-0 skończyłem ligę z S1 tak przegrałem 17 meczy. Niewiele brakuje żebym spadł do ligi 5 zawodnicy mi się #!$%@?ą po kuriozalnych sytuacjach podania choćbym się zesrał w większości są niecelne. Nie wiem co się dzieje. Ma ktoś podobnie czy tylko ze mną jest coś nie tak?
#fut
  • 3
no nie po to sprzedałem aubameyanga z komiczną sylwetką i balansem kupiłem mane kante salaha żeby grać 4 razy gorzej niż składem za 100k xD
@Raster96: wydaje mi sie, ze duze znaczenie ma tez przyzwyczajenie sie do nowych graczy. Np. pamietam jak wymienialem Anderson na Sane. Przez pierwsze pare meczow, kur..walem na Sane. Ale z czasem widze ze jest duzo lepszy.
Auba a Salah, Mane to kompletnie inni pilkarze. like, Salah poda ci dobrze tylko z lewej nogi, z prawej leci randomowo 50/50 :)