Wpis z mikrobloga

@rany_boskie777: A co tam kurka nie boli, ja mailam wyrywane 4 ósemki i jedną dziewiątkę XD
#!$%@? dentifob który poszedł do dentysty w ostatnim momencie.
Jak ja to przeżyłam to każdy może.
To naprawdę nie boli. Warto sobie tylko posmarować usta czymś nawilżającym
  • Odpowiedz
Wołam plusujących mój poprzedni komentarz (jeśli któryś z Was nie chciał być wołany, to bardzo przepraszam): @TheDzemo @lubie_drewno @Akayari @bez_pomyslu @posmevacek

Rwaną miałem górną i dolną ósemkę po tej samej stronie. Po wejściu do gabinetu nogi mi trochę zwiędły i zacząłem wątpić, że to dobry pomysł z tym rwaniem dwóch na raz xD Po krótkiej rozmowie z dentystą ustaliliśmy, że na początek rwiemy górną (mówił, że jest
  • Odpowiedz
@rany_boskie777: ja chirurgicznie usuwałam dolną prawą ósemkę całkiem niedawno - zatrzymana w dziąśle, leżąca poziomo, naciskająca na siódemki. W pierwszym terminie lekarz odstąpił od usunięcia gdy zobaczył rtg, kazał mi się zastanowić do następnej wizyty za tydzień by świadomie podjąć decyzję o usunięciu przy prawdopodobieństwie porażenia gałęzi nerwu trójdzielnego. no i cóż, warunkiem założenia dolnego łuku aparatu było usunięcie tych dwóch dolnych ósemek.
Usunęłam, sam zabieg niebolesny ale nieprzyjemny, drugą
  • Odpowiedz
@myszate: No nie da się ukryć, że cenią się cholernie :D Mnie niestety też czeka rwanie kolejnych dwóch (mam nadzieję, że uda się za jednym razem jak teraz), więc jednoczę się z Tobą w pozbawianiu się uzębienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby i u mnie jutro obyło się bez bólu.
  • Odpowiedz
@01010101013: U mnie póki co nie boli, no może odrobinę, bardziej czuję ucisk w miejscu zakładania szwów i pulsowanie + jak dotykam policzki, to wtedy boli (piszę to krótko po obudzeniu się, bez zażycia ketonalu). Staram się jednak nie otwierać lewej strony buzi i nie mówię prawię wcale. Zaczęło mnie za to drapać w gardle.

Z tym l4 u mnie to jakieś nieporozumienie. Rozmawiałem z lekarzem przed zabiegiem, czy mam
  • Odpowiedz