Wpis z mikrobloga

  • 143
Mieszkam w #poznan od października, wynajmuje pokój jednoosobowy, w domu mieszka razem ze mną 5 osób, przeważnie się mijamy i nikt nikomu nie szkodzi, mamy parę drzwi w domu jedne do których każdy ma klucze i drugie do których nie ma kluczy, a są zamykane codziennie około 22 ze względów bezpieczeństwa. Jak ktoś wychodzi wieczorem, musi napisać na grupie (na której są wszyscy mieszkańcy) żeby tych drzwi, nie zamykać. Jak na zdjęciu niżej... W sobotę wyszliśmy z niebieskim na imprezę Andrzejkową, i zapomniałam napisać na grupie żeby nie zamykali tych drzwi XD, impreza skończyła się około 4 więc przed 5 byłam pod domem, otworzyłam pierwsze drzwi i złapałam za drugie i zgadnijcie co? Były zamknięte ¯_(ツ)_/¯ więc zapukałam, nikt nie wstał, było mi strasznie głupio bo pewnie ich obudzę ale stałam i dzwoniłam dzwonkiem i pukałam coraz mocniej, zanim weszłam do środka minęła godzina. Co myślicie o takiej zasadzie? #zalesie
Babojadek - Mieszkam w #poznan od października, wynajmuje pokój jednoosobowy, w domu ...

źródło: comment_TH39uvRJhrzVE8Zvth6R5NkiFCrgaYHi.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Babojadek: jakby nie było zamka w drzwiach od klopa to też byście pisali na fejsbuczku żeby nie przeszakdzać bo właśnie oddajecie się błogiemu procesowi defekacji?
  • Odpowiedz
@Babojadek: xD
Czej, czy ja dobrze rozumiem? Macie dwoje drzwi wejściowych do mieszkania, takich normalnych?

Po pierwsze dlaczego dwoje drzwi? I do jasnej ciasnej po co oba zamykać?

Przecież jeżeli już ktoś by zdecydował się jakimś cudem forsować jedne drzwi to po ich otworzeniu drugie drzwi go magicznie nie zatrzymają ani nie zniechęcą tylko też je sforsuje.

Nie no, to jest jakaś abstrakcja. W szczególności jeżeli są w domu lokatorzy, na
  • Odpowiedz
Ale zdajecie sobię sprawę, że wy zamykacie te drzwi tylko kiedy ktoś z was jest w domu XD i automatycznie tego domu pilnuje XD chyba że sie obawiacie serio napadu z bronią w ręku XDD chrystku oszalałbym


@sirupussimplex: @Babojadek: Słuszna uwaga, nie spodziewałabym się włamania w środku nocy. Ja miałam kiedyś u siebie na stancji włamanie do mieszkania (miasto wojewódzkie, w miarę spokojna dzielnica, bynajmniej nie słynie z patologii), a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DJArmani: Pytasz kogoś kto mieszka z 4 obcymi osobami w jednym mieszkaniu czy szkoda mu cztery czterdzieści? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmietnik pod biedrą #!$%@?ą nawet żeby mniej wydać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Babojadek: o #!$%@? w 5 osób w jednym mieszkaniu ale abstrakcja XD ja mieszkałem z 3 osobami i to był smrut nad smroty, z 4 osobami to bym chyba #!$%@? dostał.
Protip: znajdź jakieś mieszkanie, weź je na siebie a potem podnajmij jakimś osobom za wyższa cenę, niech frajerzy płacą a ty mieszkaj w nim za pół darmo. Najlepiej jakieś blisko uniwerka, kasiaste studenty dadzą każde pieniądze za spelune byleby było
  • Odpowiedz
@Babojadek: Dzieciaki bawia sie w dorosle zycie. Jakbym mial za kazdym razem pisac „nie zamykajcie drzwi” jak wracalbym pozniej to chyba bym #!$%@?. Dorobcie sobie klucze albo po prostu ich nie zamykajcie.
  • Odpowiedz