Wpis z mikrobloga

#kurier #pocztapolska #poczta #kurierzy #tracking #pocztex

Zamówiłem sobie paczkę z Allegro. W czwartek (28.11) wysłali - odbiór w punkcie, w moim przypadku na poczcie. W piątek (29.11) wskoczył status na śledzeniu: "Nadejście - Terminal Przeładunkowy", i tak stoi od tamtej pory, nic się nie zmieniło. Co jest kurde mol? Pilnie potrzebuję zawartości tejże paczuszki, a tu klops. Długo jeszcze będą ją tam trzymać? Może ktoś miał podobną sytuację?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@V1ru53k: Fakt, teraz i te całe wyprzedaże, Mikołajki i święta niedługo, więc można przymknąć oko. Ale jak do końca tygodnia nie ruszy to się wqrwię. XD Zamówiłem sobie kołpaki, żeby założyć na zimowe kółka, a tu takie cyrki po drodze, dobrze, że przynajmniej śnieg jeszcze nie sypie.
  • Odpowiedz
@pajonktarantula: Ja czekam na przesyłkę z Aliexpress, która ma przejść przez przez urząd celny i też chciałbym żeby czwartek maksymalnie ruszyło. Biorąc pod uwagę że jest grudzień to chciałbym dostać ją przed świętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@V1ru53k: Dokładnie, wczoraj o 23 moja wyjechała z WER Komorniki, a status dopiero przeskoczył przed południem. Na tej stronce co podesłałeś mi na początku - już jest u mnie w mieścinie, a na zwykłym e-monitoringu nic nowego.
  • Odpowiedz