Wpis z mikrobloga

Największe rozczarowanie w kategorii #gdzietetirytaksiespiesza i #tacho u #trzymaczkierownicy w poprzednim tygodniu. Tak, #drogipamietniczku, znowu #gorzkiezale. Dawno nie było :)

Przed zwyczajową trasą zajechałem na warsztat. Nic nie załatwiłem, a kosztowało mnie to 14 minut jazdy. A że trasę zwykle na 9h robię na styk, to trudno, najwyżej na tą trasę wykorzystam dodatkową 10. godzinę jazdy. Wolałbym ją zostawić na czarną godzinę, bo to jeszcze nie był koniec tygodnia. A nie wiadomo co jeszcze mi logistyka wymyśli. Jednak droga na załadunek poszła o tyle ładnie, że nadrobiłem 10 min. No to myślę będę wracać wieczorem, ruch będzie mniejszy, to spokojnie jeszcze 4 minuty nadrobię i w 9h jazdy się zmieszczę. I tak było. Jeszcze 50km przed Białymstokiem zapowiadało się optymistycznie. Średnia prędkość sugerowała, ze będzie czas i na dojechanie i na zaparkowanie. Niestety z bocznej wjechał tirman ekodriver. Jazda za nim to marnowanie czasu, wyprzedzić się nie dawał, na CB nie odzywał, na prośby o puszczenie nie reagował. A na siłę wolałem nie próbować, bo koncentracja i psychofizyka słaba. I co chwila zakazy wyprzedzania i "nieoznakowany w okolicy" No i dwóch minut zabrakło.

#zycietruckera ? #prawojazdy ? #kierowcy ? #pracbaza
Pobierz totalski - Największe rozczarowanie w kategorii #gdzietetirytaksiespiesza i #tacho u ...
źródło: comment_USnmgaiJb28XiaJBpRFHaeYzxIFrrmZu.jpg
  • 6