Wpis z mikrobloga

Mieszkam z głębokimi katolami, którzy kłamią mi w żywe oczy, chcą mnie oszukać na hajs i cokolwiek robią to przyczyniają się do #!$%@? mieszkania.
Aby zrobić miejsce w piwnicy miał współlokator postawić suszarkę elektryczną na pralkę. Właściciel wysłał zdjęcie jak ma to wyglądać.
Tylko, że koleś miał zastosować matę/półkę do tego, a ten bez niczego jedno na drugie.
Dobrze, że spytałam właściciela czy na pewno to ma tak być, a ten po zobaczeniu zdjęć złapał się za głowę.
I najgorsze jest to, że każda uwaga dotycząca tego co robią to od razu atak złości i #!$%@?.
#zalesie #wynajem #srudbaza #katopato #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 11
@Goglez W momencie jak mi zakazują sprzątania w niedzielę bo uh wiara i puszczają komentarze typu "złamał nogę bo spotkała go boska kara" i są oszustami mimo głębokiego wierzenia w karę za to to... Tak. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Goglez właściciela nie ma tutaj, z tego co rozumiem liczył na kolesia z mieszkania że ogarnie co potrzeba i kupi a ten mu hajs zwróci, bo sprawa podobną już ponad tydzień temu była przez nich omówiona ¯_(ツ)_/¯ ale szczegółów nie znam
Dopiero jak zauważyłam jedno na drugim miałam holup.jpg