Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chce pisać ze swojego konta bo jest tu ktoś kto mnie zna.
Jestem z dziewczyną ponad dwa lata, mamy ponad 20 lat, ona od początku liceum ma kumpma z którym czasem sie spotyka, normalne kolezenstwo. Od jakiegoś czasu pisali ze sobą na snapie zamiast smsow i messengera. Kiedyś mi powiedziała ze sie z nim raz calowala ponad 4 lata temu. W andrzejki ja zostałem u siebie bo nauka i praca, a ona poszła na impreze z koleżankami, przynajmniej tak mialo byc, pozniej przyznala sie ze byl tez ten typ, poza tym nie nie mówiła, impreza i tyle.
No i wczoraj zostawiła otwartego laptopa, poszła do łazienki a ja mialem wlaczyc film. Akurat w tym momencie napisala do niej kolezanka, napisała "uuu". Przyznam sie ze podejrzalem na co odpisala i tam bylo zdjecie jej kolegi siedzacego przed nia (ubrany), ona byla pod kołdrą, a to byl jego dom. Spala u niego, nie mówię od razu ze cos bylo, ale #!$%@? sie ostro ze mi nie powiedziala. Na razie z nia o tym jeszcze nie gadalem.
I co mirko o tym mysli? Pogadac spokojnie czy #!$%@? luja ogluszacza wychowawczego? #!$%@? sie?
#zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
A jak ją nakryjesz na gorącym uczynku to też powiesz, że nic nie było? W końcu tylko leżeli nago pod kołdrą i nie ma jednoznacznych dowodów, że się ruchali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziomek1602 Skąd te stereotypy i podejrzenia? Może grali w warcaby na golasa albo sprawdzali czy bieliznę mają założoną na lewą stronę? Damsko-męska przyjaźń ma to w końcu do siebie. To z czystej troski (
@AnonimoweMirkoWyznania: Miras, nie mow #!$%@? nic - pod zadnym pozorem - najgorsze co mozesz zrobic, to pokazac jej, ze cos podejrzewasz - zacznie sie pilnowac.

Skoro ona Cie oklamala na takim poziomie (sprawa smierdzi), to nie baw sie w polsrodki:
- sprawdzaj na partyzanta jej rzeczy
- analizuj na chlodno jej zachowanie
- jesli beda ku temu powody, popros kumpla ktorego ona nie zna by rzucil okiem bawiac sie w detektywa.
@AnonimoweMirkoWyznania: 20 lat ale jakoś to gimnazjum w człowieku siedzi. Jeżeli Ciebie okłamuje, przemilcza fakty, nie opowiada co się dzieje to związku na tym nie zbudujesz. Człowiek popełnia błędy, ale musi je naprawiać. Zapytaj czy był na imprezie, czy gadali, czy się dotykali, czy coś do niego czuje? Wytłumacz, że całe życie przed wami, nie musicie się męczyć ze sobą. Ty podobasz się też innym kobietom, ona innym facetom. To czy