Wpis z mikrobloga

Do użytkowników SGS III. Macie jakieś fajne romy? Jest ich tyle, że zawrotu głowy dostaje gdy to przeglądam. Które są warte uwagi ? :)

W ogóle opyla sie instalować, jak ze stabilnością? Pamiętam jak miałem SE X8 i na custom romach często coś nie działało, albo system generalnie łapał zwiechy :/

Dodatkowo macie jakieś fajne apki do SGS III, albo sposób by odblokować niektóre ficzery z S IV? #android #sgs3
  • 16
  • Odpowiedz
@M4lutki: Omega, oparta na 4.1.2, czyli obecnie v43.7 pięknie działa, a bateria trzyma sporo.

http://omega-roms.net/blog/?page_id=763

Nie polecam tej opartej na 4.2.2. Ani jakiegokolwiek ROM-u opartego na wycieku, bo andka 4.2.2. na SGS3 oficjalnie jeszcze nie ma. Zbuggowana i były z nią same problemy. Może już to poprawiono, ale nie widzę sensu sprawdzać, skoro moja wersja działa idealnie, a nowsza nie ma niczego, co by było warte zmiany. Do tego kernel siyah
  • Odpowiedz
@M4lutki: pamiętaj że te dwie wersje są nadal rozwijane osobno, więc to nie jest tak, że ta oparta na 4.1.2 jest już zapomniana, ciągle jest coś poprawiane :) Dlatego polecam. To że interfejs czasem przytnie, to już ten telefon tak ma, to po prostu Android. Nie jest to nic wielkiego, sporadyczne klatkowanie i sporadyczne półsekundowe, max sekundowe opóźnienia przy otwieraniu np. chrome, czy przy otwieraniu klawiatury. Innych wad nie uświadczyłem. Warto
  • Odpowiedz
@zapok: Mi generalnie na oryginalnym romie nie laguje, z czego jestem zadowolony :) Ale to tak jest. Jednemu laguje, drugiemu nie... te Andki to dziwne są :)

BTW Ten addon z głośniejszą muzyką... mmm moje AKG już nie mogą się doczekać (wiem słuchanie muzy na smartphonie to profanacja, ale jak się nie ma co się lubi... :)
  • Odpowiedz
@M4lutki: czemu profanacja? Wiele modeli smartphone'ow jest za to bardzo chwalona. Są lepsze i gorsze. Ten jest bardzo dobry. Są też modele dedykowane tylko muzyce. Ale trzeba dobrych słuchawek. To naprawdę jest spora różnica, jak się kupi jakieś lepsze - słuchając lata muzyki na tych, co dają w zestawie z pierwszym Galaxy, którego długo posiadałem przed SGS3, byłem wniebowzięty gdy kupiłem sobie nowe. Kupiłem pierwsze lepsze Pioneera z Media Markt, douszne,
  • Odpowiedz