Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl Co Wy odwalacie z tymi reklamacjami cashbacku? Raz reklamowałem cashback za zapisanie się do newslettera Zalando Lounge, został uznany, a po jakimś czasie został odrzucony. Jak to zobaczyłem, powtórzyłem procedurę i ponownie.. Najpierw został uznany, a potem ponownie odrzucony. To już nawet planet plus nie robi takich dziwnych akcji.
@Goodie_pl Nie będę robił z siebie błazna dla 6 zł. Dwa razy składałem reklamację. Myślę, że bardziej Was zaboli jeżeli będę Wam robił antyreklamę pod każdym postem. Ja od 6 zł nie zbiednieję, a Wy stracicie. A z tego co czytałem na Pepperze i tu na Wykopie, nie byłem wyjątkiem w tej akcji. Nie pozdrawiam.
@akechi24: Bonus za założenie konta jest przyznawany przez Zalando Lounge. Jeżeli bonus nie pojawił się automatycznie oznacza to, że zapis nie został dokonany bezpośrednio z naszego linku lub e-mail był już w bazie danych Zalando Lounge.
@Goodie_pl Albo księżyc nie znajdował się w pełni. Dajcie sobie spokój z takimi tłumaczeniami. Zapis był bezpośrednio z Waszej aplikacji, więc nie ma mowy o żadnej pomyłce. Dziwne, że wszyscy, którzy brali udział w tej akcji mieli problemy z naliczeniem Cashbacku. Nie spotkałem się z komentarzem pt "a mi tam naliczyli bez problemu". Przypadek? Na pewno.