Wpis z mikrobloga

  • 280
To niewiarygodne jakie auta idzie dostać za grosze mieszkając w Emiratach. Tą piękną m850i znalazłem w komisie, 25 kilometrów za Dubajem. Stała sobie bidulka w piasku do połowy felg. Samochód, a dokładnie lakier, mocno ucierpiał na skutek burzy i słonca. Wstępnie wymyta i odkurzona czeka właśnie na transport do Polski. Dałem za nią 10.000 euro. Liczę że po drobnych poprawkach wezmę za nią przynajmniej 400 tysięcy złotych. A jeśli nikt nie bedzie chciał kupić to sprezentuje babci, kiedyś mówiła mi że marzy aby przed śmiercią pojechać takim do kościoła.

#pokazauto #cebuladeals #motoryzacja #samochody #bmw #carboners #chwalesie
daeun - To niewiarygodne jakie auta idzie dostać za grosze mieszkając w Emiratach. Tą...

źródło: comment_8GNCpq3U7N3VrXm4csNp5akzpHj7ae4f.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 627
@daeun: a potem przypomniałeś sobie jak fajnie było kiedy twoja babcia jeszcze żyła i powrócił ten smak pewnego lata gdy byłeś jeszcze na początku swojej wieloletniej przygody ze szkołą podstawową, a rodzice wysłali Cię do niej na cały miesiąc wakacji. Beztroskie szaleństwo, bieganie po całym podwórku, jazda na rowerku i wyścigi z kurami. Najbardziej lubiłeś zaglądać do chlewika. Oczyma wyobraźni powróciłeś w to miejsce, wszystko było jak dawniej. Chrumkająca na
  • Odpowiedz
@daeun: Nawet jezeli to bait to najlepsze jest to ze takie akcje są całkiem realne. Problem w tym że te auta często i gęsto są kradzione z Niemiec i transportowane do Emiratów na kontenerach, stąd ich ceny. Kiedys byla dosc glosna afera we Wrocławiu z ekipą która się zajmowała takimi wałami z tym że oni dodatkowo w tych autach przemycali jeszcze koks :D

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24228276,policja-rozbila-miedzynarodowa-grupe-przestepcza-skradli-120.html
  • Odpowiedz
@daeun: wiem że baicik ale te supersamochody w Dubaju to prawda. Przy czym geneza tego zjawiska jest trochę inna, niż by się mogło wydawać. Media obiegło np. zdjęcie limitowanej edycji Enzo Ferrari które zbierało kurz gdzieś na parkingu policyjnym.

A skąd się te superauta tam wzięły? A z kryzysu i spadających cen ropy. W UAE jak nie płacisz to idziesz do paki, i to do ciężkiej paki. Właściciele #!$%@? jak
  • Odpowiedz