Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rozkminiam zakup tv. Jestem prawie zdecydowany na Philips OLED 804. Obecnie właściwie nie oglądamy klasycznej telewizji ( wystarczy nam Netflix i HBO ) ale korzystam sobie ( jak przyjdą dziadkowie) z WP Pilot, z tych darmkwych kanałów. Obecnie mam to skonfigurowane w Kodi , ale skoro będzie nowy tv to chciałbym ograniczyć ilość sprzętu / pilotów i programów i skonfigurować darmowe kanały przez TV.
Pytanie jak to zrobić?
1. Mam ograniczone możliwości instalacji anteny ( szklany balkon, wspólnota nie pozwala na instalację anten?)
2. Nie chce płacić za telewizję , wystarcza mi darmowe kanały.
3. Czy jest możliwość dostarczenia sygnału do telewizora przez moduł CI czy tam CAM?
#telewizory #oled #iptv #kodi #technologia #film #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: @johnmorra: wiem, że można kodi zainstalować na philipsie, ale chodzi mi o to, żeby odbierać kanały ( te z muksu wystarczą) bezpośrednio z menu telewizora z pominięciem third party.
@Variv: @johnmorra: wiem, że można kodi zainstalować na philipsie, ale chodzi mi o to, żeby odbierać kanały ( te z muksu wystarczą) bezpośrednio z menu telewizora z pominięciem third party.


@qjava Chodzi Ci o naziemna tv czy tv tyłu nc plus? Do tv możesz zwykła antenę naziemna podłączyć i odbierać darmowe kanały z tv naziemnej.