Wpis z mikrobloga

  • 401
I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

Kilka osób wczoraj pytało mnie jak można czerpać przyjemność z zabijania odpowiadam

Nie liczy się samo zabicie a cała otoczka która jest na polowaniu( tropienie, spotkanie kolegów, przechytrzenie zwierzyny) dokładnie tak jak na rybach
Aczkolwiek fajnie złapać metrowego szczupaka
W dodatku może on być pysznym obiadkiem ()
#polowanie
ak_kubel - I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

K...

źródło: comment_gAQ58TEDvgQwD6NvQXXEpnc67voIw3y7.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
catch and relase


@luukasz1905: To też tak średnio się sprawdza, bo i tak istnieje szansa że rany dla ryby będą śmiertelne.

I mówi to wędkarz, który szczerze ma to w dupie i dlatego się myśliwym do polowań nie wtrącam.
  • Odpowiedz
przechytrzenie zwierzyny


@ak_kubel: jakie to niby przechytrzanie, skoro jesteś w stanie ustrzelić zwierzaka z dobrych kilkudziesięciu metrów? Masz jaja to idź na dzika z nożem, wtedy może będzie wyrównana walka ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego macie jeszcze psy, celowniki - lvl easy.

  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: wybacz, nie chciałem żebyś odebrał to jako osobistą wycieczkę w Twoją stronę. Ludzie powinni kształtować swoje poglądy na podstawie jakiejkolwiek sensownej wiedzy i książek, a nie na podstawie plusów. Większość wypowiedzi pod tym wpisem świadczą jedynie o tym, że ludzie nie mają bladego pojęcia o tym, o czym się wypowiadają ani o tym, co plusują.
  • Odpowiedz
@TheJaster: O ile się nie zorientowałeś to żyjemy w innym świecie. Kiedyś ludzie zabijali by przeżyć, żeby mieć co jeść, w co się ubrać, żeby nie zamarznąć. Teraz mamy wszystko na sklepowych półkach, a rozrywek tyle, że ciężko się na coś zdecydować. Zatem polowania to niepotrzebne cierpienie zwierząt spowodowane próżnością i brakiem empatii ludzi.
  • Odpowiedz
piszesz o przechytrzeniu zwierzyny jak na rybach, to Ty tu tworzysz teorie do tak nieskomplikowanej rzeczy


@peszmerd: nie, nie napisałem tak.
Napisałem że na rybach też się kombinuje z zależy co łowisz. Ze z zwierzyna jest podobnie, każdy gatunek ma swoje zachowania, i wymaga innego podejścia.

Upraszczać to możesz pod swoja tezę, np manewry do cs'a, przecież to to samo nie?
  • Odpowiedz
@ak_kubel:
Zawsze mnie zastanawia, jak to jest z tą selekcją zwierzyny do odstrzału? Niby powinny być eliminowane najsłabsze sztuki, a tymczasem ciągle widać piękne, zdrowe byki położone przez myśliwych. Dlaczego!? (,)
  • Odpowiedz
@Juniorr124: Ale wiesz że oni to właśnie robią i łączą swoje hobby z czymś pożytecznym dla środowiska, czyli kontrolowaniem populacji? Lepiej aby taki @ak_kubel za swoje pieniądze kupował sprzęt, niż żeby skarb państwa miał na to wykładać kasę.
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: a to co mamy na sklepowych półkach to co, wykopano z ziemi? Produkt finalny, czyli choćby mięso na półce sklepowej nie jest ani zdrowe, ani jako żywa istota nie miała zbyt wesoło. Od urodzenia w klatce czy tam boksie, bebiko w paszy, co by hehe lepiej rosły, a potem hyc do rzeźni. Większość z nich nie widziała światła dziennego.
  • Odpowiedz