Wpis z mikrobloga

  • 401
I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

Kilka osób wczoraj pytało mnie jak można czerpać przyjemność z zabijania odpowiadam

Nie liczy się samo zabicie a cała otoczka która jest na polowaniu( tropienie, spotkanie kolegów, przechytrzenie zwierzyny) dokładnie tak jak na rybach
Aczkolwiek fajnie złapać metrowego szczupaka
W dodatku może on być pysznym obiadkiem ()
#polowanie
ak_kubel - I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

K...

źródło: comment_gAQ58TEDvgQwD6NvQXXEpnc67voIw3y7.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Samuraj_Jack2019: Że sami myśliwi są #!$%@?, to nie ulega żadnym wątpliwościom. Ale to, że tacy jak ty bronią tego typu aktywności argumentami kretyna z IQ równym promilażowi przeciętnego myśliwego na polowaniu, to jest niepojęte. Jakiś syndrom sztokholmski masz, czy ki #!$%@?? Chciałbyś se postrzelać do zwierząt i ci żal, że nie jesteś jednym z tych #!$%@?ów? Czy po prostu trollujesz, bo głupszego porównania niż z grzybami to jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz
@GrzegorzSkoczylas: co ty do mnie mowisz ofermo? xD co ma do tego syndrom sztokholmski? o czym ty gadasz? xD. facet se idzie na polowanko. strzela do dzików i sarenek a takie oszolomy jak ty rzucaja sie jak szympans ktoremu przejechano w zoo po kratach bananem xD. zastrzeli dzika albo sarenke to bedzie na pasztet. dokladnie takie samo wydarzenie jak u zwyklego rzeznika. tyle ze masz jeszcze mozliwosc postrzelania do ruchomego
  • Odpowiedz
@Samuraj_Jack2019: No dobra, jesteś #!$%@?.
Niestety nie za tych rządów, ale mam nadzieję, że wprowadzą dla was psychopatów z dwururkami coroczne badania psychologiczne. I takie zaburzone wynalazki jak ty po prosu stracą prawo do posiadania czegokolwiek, co strzela. Łącznie z gumkami recepturkami.
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io:

- To są żywe istoty, ok szkodniki ale męczenie ich dla mnie jest sadyzmem, kula w łeb i tyle, a nie że zwierz dycha a wy kroicie go na żywca, odnieś się do filmu jak stado psów rozszarpuje dzika a myśliwy stoi, kameruje ku uciesze - co w tym jest #!$%@? przyjemnego ? Sam bym odstrzelił dzika jakby mi wchodziły np na pole, ale nie czerpał bym z tego
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez: co ty #!$%@?, jakie krojenie na zywca, ze ktos tak napisal gdzies nie znaczy ze tak jest czlowieku. Jestes calkowicie odrealniony.
Stado psow w nagonce ma zmeczyc dzika, bo np dostal postrzal i trzeba bedzie go dobic. Nikt nie bedzie podchodzil do rannego dzika, ani do niego strzelal jak psy lataja naokolo.
Zuypelnie nie masz pojecia o czym piszesz.
Mysliwi nie mecza zwierzat, mysliwi na nie poluja. I tyle.
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez: nie, wrzuciles jakies obrazki. Po drugie wiekszosc filmikow z pejsbukowego profilu jest pod teze, a na dodatek niekoniecznie z polski. Wiec ja cie prosze.
Zreszta wlasnie przyznalez ze wiedze czerpiesz z internetu, na dodatek z tegorakowego profilu, wiec kek.

To jest tak jakby moim newsowym portalem byla wylacznie fronda xDDDD
  • Odpowiedz
widzę że skoro nie potrafisz włączyć filmu


@Carlos_Irwin_Estevez: jestes idiota? popatrz wyzej, wstawiles jpg xDDDDDDDDDDDDDDDD
Na dodatek jestes ideologicznie nastawiony, wiecnie ma sensu z toba rozmiawiac, twoim zrodlem wiedzy jest rakowy profil na fejsbuku. Serio, sprawdz glowe.
  • Odpowiedz