Wpis z mikrobloga

  • 401
I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

Kilka osób wczoraj pytało mnie jak można czerpać przyjemność z zabijania odpowiadam

Nie liczy się samo zabicie a cała otoczka która jest na polowaniu( tropienie, spotkanie kolegów, przechytrzenie zwierzyny) dokładnie tak jak na rybach
Aczkolwiek fajnie złapać metrowego szczupaka
W dodatku może on być pysznym obiadkiem ()
#polowanie
ak_kubel - I cyk drugi dzień polowania zbiorowego
Wczoraj padło 5 dzików i 2 sarny

K...

źródło: comment_gAQ58TEDvgQwD6NvQXXEpnc67voIw3y7.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ak_kubel: Sry ale znaczna większość myśliwych to podludzie, mali ludzie bez penisów ze skłonnościami sadystycznymi. Rozumiem cywilizowany odstrzał nadmiernej populacji która szkodzi (chociaż kontrolowanie przyrody u nas to zwyczajne #!$%@? i powinno być zakazane w tej formie) to jednak znęcanie się myśliwych nad zwierzętami uważam za karygodne i obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Mało tego! Dodam że zwierzęta które wykopki jedzą codziennie, miały paskudne życie i w wielu przypadkach nigdy nie widziały świata zewnętrznego.


@mlesz: no a zwierzęta na które OP polował miały zajebiste życie. A potem pojawił się OP i je przerwał.

Super argument, zabijanie zwierząt dla zabawy jest spoko bo przecież hodowlane mają gówniane życie.

Logic 100
  • Odpowiedz
Super wnioski intelektualisty po przeczytaniu jednego zdania: zabijanie zwierząt dla zabawy jest spoko bo przecież hodowlane mają gówniane życie.

@vasco_da_gama: po tym mięsie wątpliwego pochodzenia masz takie unosy?
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez:

Kolego ty chyba mało wiesz o myśliwych. Znam to środowisko, prawie wszyscy to #!$%@? sadyści, jasne są wyjątki, ale niestety procent jest tak mały że zakazał bym tego pod karą odcięcia kończyn.


Kolejny wykopowy ekspert od wszystkiego :D Skąd niby znasz to środowisko? Polujesz, jesteś w jakimś kole? Raczej kole literackim, bo podejrzewam, że nasłuchałeś się tego i owego, podkoloryzowałeś i cyk ciągniemy shitstorm bo bambi giną xD Ja
  • Odpowiedz
Jak na rybach? Rozumiem, że z dzidą polujesz na tę dziczyznę, a nie jak tchórz z broni palnej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@nosacz_ninja: A Ty ryby łowisz za pomocą sznurka, a nie wędki i wymyślnych spławików, przynęt i haczyków?
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: @GordonL: Znam sprawę z tego względu że obsługiwałem koła łowieckie w okręgu małopolskim i podkarpackim, często byłem zapraszany na "imprezy" czy też własnie "polowania" oczywiście jako widz i "na pogadankę" ogólnie żeby mieć dobry kontakt z klientem i być na bieżąco z branżą. Tak jak piszę, są wyjątki, oczywiście, są koła mające misję, zwyczaje, trzymające się uchwał i zasad danego koła np Luty Tur czy Hubert (świetna
  • Odpowiedz
po tym mięsie wątpliwego pochodzenia masz takie unosy?


@mlesz: co masz na myśli pisząc "unos"?

No ale niech będzie że rozumiem że zapewne "uniesienie się" w sensie "złość". Definicja obca słownikowi języka polskiego ale powiedzmy że logiczna i zrozumiała. No ale trzymając się niej - wróć do mojego posta, weź głęboki wdech i przeczytaj go jeszcze raz, na spokojnie. A teraz wyjaśnij mi gdzie dopatrzyłeś się tam choćby grama złości
  • Odpowiedz