Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Kasujzinternetu: ehhh od 6 godzin setki Mirków próbują Ci wytłumaczyć gdzie jest błąd w Twoim rozumowaniu i jak cała sytuacja mogłaby wyglądać gdyby do sprawy (a przede wszystkim do drugiego człowieka) podejść po ludzku. Zaoszczędziłbyś sobie w--------a się na innych jacy to oni są p------i, gdybyś zaczął rozróżniać zachowania serio p------e od zwykłych. Miałbyś klienta na konsolę i wszyscy byliby zadowoleni. No ale skoro te tłumaczenia nic nie dają to
  • Odpowiedz
@kukurydziany: Tak k---a, ja jestem n---------y bo mam beke z idotycznych pomyslow XD jakos k---a inny typek potrafil normalnie napisac zapytac o cos o czym nie wspomnialem w ogloszeniu i sie umowic na rano zeby se ja obejrzec i jakos filmiku nie potrzebowal XD
  • Odpowiedz
@Kasujzinternetu: po to, że jak wysyłasz towar, to chce mieć pewność, że działał przed wysłaniem, a jak przyjdzie niesprawne to wiem, że w transporcie się uszkodził, a nie wysłałeś bubla. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Kasujzinternetu: sprzedawałam autko dla dzieci za ~700 PLN to sama nagrałam film i zamieściłam do niego link w ogłoszeniu, żeby kupujący mógł obejrzeć jak ono jeździ. Może dla ciebie to dziwne ale wielu ludzi musi liczyć się z pieniędzmi i wydatek kilku stów w ciemno nie jest dla nich rozsądne
  • Odpowiedz
Ja zostałem wyruchany na olxie mimo odbioru osobistego więc się nie dziwię ludziom że proszą o filmiki. Ale tbh jak mi na czymś zależy to proszę o wystawienie na allegro i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasujzinternetu: Widać że to nie temu z Radomia wystaje słoma z butów a tobie.
Masz tak ograniczony umysł że nie ogarniasz jak gość z Radomia kupi coś 400km od siebie?

Może opłaci ci koszt konsoli i paczkomatu do nadania.
Może ojciec lub znajomy tam jedzie i przy okazji mu odbierze.
Może sam tam i tak jedzie i szuka oferty działającego by na miejscu nie
  • Odpowiedz
@m0rgi: jasno było napisane w ogłoszeniu i to z capsem że "TYLKO I WYŁĄCZNIE ODBIÓR OSOBISTY" więc j---e mnie jakieś opłacanie paczek przez kogoś. Jak ktoś przy okazji jedzie to równie dobrze może sobie na miejscu obejrzeć że działa tak?
  • Odpowiedz