Wpis z mikrobloga

Jeden z najpopularniejszych tweetow dziś. Komentarze kibiców niestety bardzo mało przychylne RK.
#f1 #kubica
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raa_V: Chichot historii to będzie, jak punkt Kubicy będzie tym ostatnim dla tego zespołu. Wtedy nikt już nie będzie rozpatrywał, do ilu wtedy przegrał w kwalifikacjach.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Świetnie Kubica podsumował te ich walenie konia do tych kwalifikacji tą wypowiedzią: "Co sądzisz o bilansie walki w kwalifikacjach z kolegą z zespołu?
Nie mam tu wiele do powiedzenia. Trudno to nazwać walką, gdy chodzi o ostatni rząd. Ale jeśli chcesz nazwać to walką, to solidnie ją przegrałem. Ale jeśli potem spojrzysz na klasyfikację, to ją wygrałem. Czy nie wygrałem jeszcze – bo jeszcze jest jeden wyścig! Więc zależy,
  • Odpowiedz
@Dect pomijając ze źle to napisałeś bo o ostatnie faktycznie nie ma sensu - ale o przedostanie, już ma. Chciałbym Ci powiedzieć ze w zły sposób zrozumiałeś Roberta, tutaj chodzi o to ze jeżeli drużyna faworyzuje teammata oraz dostarcza mu lepsze części to tą rywalizacje trudno nazwać walką. Tak jakbyś miał pojedynek na ringu gdzie Goliat znokautował jednym plaskaczem Dawida, a widownia krzyczy ,,ale to była WALKA!!"
  • Odpowiedz
@Dect: dla takich sportowców jak Kubica, liczą się tylko topowe pozycje, a nie podniecania się, że ooo byłem 18, a nie 20. Wracał żeby udowodnić sobie i innym, że dalej może jeździć bolidem F1, niespodziewał się, że narzędzie które do tego dostanie okaże się modelem kartingowym ponadto jego teammate będzie tak faworyzowany
  • Odpowiedz
@jakostobedzie: Doskonale wiedział, że nie ma szans na topowe pozycje choć nikt się nie spodziewał aż takiej tragedii ale fakty są takie że 21-0 z debiutantem to kompromitacja nawet jeśli to była walka o ostatni rząd
  • Odpowiedz
@Dect: tak jak piszesz wygląda to dla osoby z zewnątrz. Kubica przegrał kwalifikacje, ale wygra prawdopodobnie klasyfikację.. Czysta matematyka, ale prawdopodobnie nie ona ma znaczenie w kontekście obu tych kierowców. George wydaje się, że ma się uczyć pracować w f1, a że mieli dla niego miejsce tylko w tak słabym bolidzie to cóż mogą poradzić. Kubica z kolei potrzebował tego sezonu by udowodnić, sprawdzić realne wymagania f1 oraz zapoznać się
  • Odpowiedz