Wpis z mikrobloga

Dziś w sklepie dwie ekspedientki zwróciły uwagę starszemu człowiekowi by zaczął się myć, mówiły mu, że strasznie śmierdzi, ten mężczyzna wytłumaczył im, że jest to wynik choroby a nie higieny. Moim zdaniem panie zachowały się ekstremalnie chamsko i niestosownie, człowiek nie pije alkoholu, zauważyłam, że kupuje jakieś gazety, po prostu jest bardzo stary, drogę do sklepu ma dość długą. Mam natomiast do Was pytanie, czy wiecie może jaka choroba może powodować takie objawy? I (jeśli taka choroba jest) co powinnam zrobić aby więcej te "miłe" kasjerki nie obsługiwały ludzi?

#pytanie #kiciochpyta #choroby
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FioletowaPomadka: do kierownika idź, powiedz że są nieuprzejme w stosunku do klientów i nie mają szacunku do starszych, już #!$%@?ąc od tego że pewnie smierdzial bo się nie umył po prostu, albo bierze leki które powodują nadpotliwość. Albo mial coś ze zwieraczami i po prostu się zesrał
@ssehflodur: Od jakiejś pani usłyszałam, że zawsze ma nieprzyjemny zapach, czy jest w sklepie czy w kościele to ludzie uciekają. Jeśli faktycznie jest taka choroba to strasznie przykre, że dwie kasjerki przy wszystkich klientach ośmieszają starszego mężczyznę. Chyba porozmawiam z kierownikiem sklepu.