Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Miruny, pełno dzisiaj kodów, wyprzedaży, rozdajo - generalnie BlackFriday pełną gębą. A ja chciałbym zrobić coś innego - ponownie licytacja charytatywna, tutaj na wykopie breloka/wisiorka który widzicie na zdjęciu + niespodzianka ode mnie.

Cel?
Na pewno kojarzycie z głównej działania @KamDG w sprawie Tomka Księżyka. Post wisiał na głównej, powoli zrzutka się kończy a brakuje naprawdę groszy - wierzę w siłę wykopu ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Swoją drogą szanuję Cię Mirku w opór - to co robisz w związku z Tomkiem czyli cała akcja rozdajo, wrzuty, prezenty, zrzutka to mistrzostwo świata. Nie znamy się ale doceniam, naprawdę.

Jak to działa?
Podajecie kwotę w komentarzu którą jesteście w stanie dać za mój niebieski uśmieszek, licytujemy dzisiaj do 22. Mirek który wylicytuje za najwyższą kwotę wpłaca ją na zarzutce, podsyła mi dowód wpłaty wraz z adresem a ja wysyłam całość ładnie spakowaną we wtorek razem z jakimś równie unikalnym prezentem który znajdę u siebie w pracowni. A że teraz festiwale, mam tego pełno - będzie co wybierać :)

Dodaje #rozdajo dla zasięgu - również dzisiaj koło 22 wśród plusujących wybiorę jedną osobę która będzie mogła sobie wybrać coś u mnie na stronie do kwoty 50zł

Pomożecie? ( ʖ̯)

Z góry dzięki Mireczki

#rozkminkrzaka #licytacja #charytatywnie #tomaszksiezyk #tworczoscwlasna
bkwas - #rozdajo

Miruny, pełno dzisiaj kodów, wyprzedaży, rozdajo - generalnie Bla...

źródło: comment_NbjRNRvMOeOlVp22jg8bsFijh7BebjPK.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Zielczan: Zajebiste dzięki :DD

311zł przyklepane, zrób przelew na taką kwotę w rzutce i podeślij mi screena/dowód wpłaty.

Resztę dogadamy na PW

Sorry w ogóle że tak późno piszę, ale dopiero kończę pracę
  • Odpowiedz