Wpis z mikrobloga

327924,40 - 11,12 = 327913,28

3 BS + 3x(1.6 P/1m) + 4x(200/200) + 1,5 BS

wczorajszy bieg po bieżni. tragicznie się biega na zakwasach na całym ciele, próg wyszedł minimalnie za szybko, bo jakoś po 4:30, a rytmy poniżej 4:00, ale trening zaliczony.

mam też pytanie, bo mam tutaj dostęp do fajnej bieżni krytej, z tym że Garmin nie łapie tam GPS-a, da się jakoś zrobić tam trening, żeby zliczał w miarę ok dystans?

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeless: ogólnie nigdy na bieżni nie przejmowałam się dystansem podawanym przez zegarek tylko ręcznie łapałam okrążenia, toż bieżnia zawsze ma tyle samo metrów, zaś obliczenie średniej prędkości nie jest problemem gdy ma się wszystkie potrzebne dane w postaci czasów okrążeń, tylko trzeba umieć zapamiętać ilość pokonanych kółek gdy biega się więcej niż 400m (najtrudniejszy element treningu) :D
@mozgogrdyczka: no niby tak, ale ja wczoraj przy 9 kółkach (bieżnia 200 metrowa) się gubiłem, a w kolejnych tygodniach mam 6,4 km progowo - nie ma szans, bym się poprawnie doliczył tego wszystkiego :D jak biegam to ogólnie często odpływam gdzieś myślami, więc kiepsko się widzę liczącego kółka :D w sumie teraz zobaczyłem, że jest coś takiego jak "tor kryty", może to da radę
@pestis: dziękuję, ziomie