Wpis z mikrobloga

@Koparkowy00
Nie wiem czemu usunęli ale gość miał wyraźny target żeby pod płaszczykiem bezstronności przemycać własne poglądy.

Słabe to jest, bo chociaż miał trochę merytorycznych komentarzy to jednak wpadał koniec końców do jednego worka z takimi tuzami jak nagroda złotego Goebbelsa.
  • Odpowiedz
  • 1
Jakie tam wielkie halo. Przecież został Ator, wrelau, prosta ekonomia i całe bezbrzeżnie morze prawicowo konserwatywnej narracji w YT.
  • Odpowiedz
udawanie obiektywizmu i bezstronności, po to aby wpajać wyznawane przez siebie wartości jest żałosne


@bartosz-bartosz: Nie mówił, że jest bezstronny, ba często mówił o swoich poglądach. Wskaż mi jeden obiektywny/ portal/ gazetę cokolwiek. Dziennikarze to tylko ludzie i każdy ma jakieś poglądy plus linia redakcyjna, chyba nie wmówisz nam, że TVP czy Wyborcza są obiektywne. Reszta jest tylko mniej skrajna w poglądach, ważne, by prezentować argumenty drugiej strony.
  • Odpowiedz
@Hoob: Nigga ja cię proszę, jak widzę to prawicowe miganie się od faszyzmu to mnie aż skręca. Wszyscy są faszystami, szczególnie liberalna lewica, tylko nie populistyczni szowinistyczni antydemokratyczni demagogowie prawicy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz