Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie że nie istnieją ciche myszki gamingowe więc zrobiłem sobie sam przelutowywując switche które można kupić w internecie za złotówke a na ali za pare centów, polecam.

Operacja wykonana na SS Rival z 2014 roku, brzmi teraz podobnie jak Logitech M330 (możliwe że to nawet te same switche) jednakże feedback wydaje się troche twardszy (pewnie wynik innej budowy myszki)

Załączam jak te switche wyglądają bo dokładnej nazwy nie znam (firma Kailh, na ali widoczne jako Kailh silent switches. Ja sam kupiłem niepodpisane na Allegro ale wyglądały tak samo), powinny być kompatybilne z każdą możliwą myszką gamingową bo chyba wszystkie jadą na podobnych (bardzo głośnych) switchach pokroju Omronów.

#pcmasterrace #gry #csgo bo do csa i szybkiego klikania szczególnie potrzebowałem a może ktoś też szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Navari - Dziwi mnie że nie istnieją ciche myszki gamingowe więc zrobiłem sobie sam pr...

źródło: comment_7hFgkzTM2CT6pjRNT4ddrIo0riOqDMKB.jpg

Pobierz
  • 2
@plazma: Ale to nie są myszki gamingowe, sensor sie nie nadaje bo nie wytrzymuje szybkich ruchów. Wiem bo mam M330.

Wystarczy przelutować ten sam switch co mają one do swojej myszki i masz to samo w gamingowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)