Wpis z mikrobloga

@Jechanka: O kurde to była zajebista gra. Ja najwięcej chyba w 2 odsłonę grałem. Teraz jak oglądam filmiki z gameplayów to się dziwię co ja w niej widziałem.
Główna zabawa moja i kolegi to było rozwalanie radiowozów w jakimś luźnym trybie jazdy. Potrafiliśmy godzinami w to grać i te radiowozy tłuc, spychać do wody. A teraz widzę jaka ta gra jest nudna.. Za dzieciaka wszystko fajnie wyglądało.
@Jechanka: przypomniałeś mi jedną z pozytywnych rzeczy jakie mnie spotkały na wykopie
ktoś mi przypomniał nazwę tej gry a też spędziłem przy niej za dzieciaka kupę czasu
@Jechanka: Oooo! Ja tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze sobie włączałem opady śniegu to taki klimacik świąteczny się robił.
Jak gdzieś był korek to w nim grzecznie stałem. Ale no takie grzeczne jeżdżenie szybko się nudziło.
Potem człowiek trochę łamał przepisy. A to na czerwoym się przejechało... a na końcu już totalna rozwałka.
A jak pierwszy raz w GTA 3 się potem grało to się orgazmu
@Jechanka: świetna gierka. Ja zazwyczaj też sobie jeździłem spokojnie po mieście. Oczywiście do czasu. W 2 część też grałem, głównie w Londynie. Brałem tego czerwonego piętrusa i udawałem że kursuję po trasie. Nawet pamiętam że miałem jakąś wymyśloną trasę i sobie tak jeździłem :).