Wpis z mikrobloga

@cubonite: Nawet jeśli to wyrąbane. Nie trzymałbym żadnych istotnych danych na tym podsystemie. Ponad godzinę na aktualizację systemu na dysku SSD #!$%@?. Ten windows to chyba się kompilował od zera na tym procesorze albo działał tak jak narzędzia do wyszukiwania problemów gdzie jedyną funkcją tych narzędzi jest renderowanie paska postepu przez N sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: proces aktualizacji sprawdzisz m
in. w logu CBS po procesie - szczerze chciałbym potrafić zreplikowac problem żeby pogrzebać więcej. To jest przed restartem czy po restarcie?
po procesie


@Koliat: No elo, co mi po sprawdzeniu po procesie jak system się zapętla od 1,5h do ∞ ? xD Skąd mam wiedzieć, że system się aktualnie na czymś nie wywalił wpadając w nieskończoną pętlę. Serio nie ma żadnej opcji podejrzenia co aktualnie robi?

To jest przed restartem czy po restarcie?


@Koliat: Przed, ogarnął się po 1,5h jakoś. Co śmieszniejsze widzę, że zaciąga jeszcze inne aktualizacje xD Mam nadzieję,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: jeśli wisi przed restartem może to oznaczać że nie był w stanie ubić jakiegoś procesu i tak wisiał. Która aktualizację wrzucałes?
@Koliat: Nie powiem ci bo nawet nie wiedziałem, że ten skurczybyk z dupy sobie aktualizacje zainstalował. Teraz chyba próbuje 1903 wrzucić.

jeśli wisi przed restartem może to oznaczać że nie był w stanie ubić jakiegoś procesu i tak wisiał.


@Koliat: I co? Przez 1,5h rozważał za i przeciw czy #!$%@?ć proces a potem sobie nagle stwierdził, że jednak go uwali? No bez jaj. Rozumiem minutę, 3 minuty czy nawet 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: dalej, zgadywanie z mojej strony jak to zwykle bywa w internetach ;) normalnie aktualizacja ściąga i instaluje się w tle podczas pracy - być może u Ciebie dopiero zaczęła się ściągać / instalować kiedy restartowales?