Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaka ta moja matka jest ciemna, dowiedziała się, że byłem u psychiatry to już ryja nadarła, wariat, czubek, świr.
Gardzę takimi ograniczonymi ludźmi choć jest to własna matka, co prawda z IQ nieprzekraczającym 60, ale jednak trzeba tępić takie zachowania ponieważ widzę, że wiele osób ma problem z ciemnymi rodzicami, przez co faceci nie szukają nigdzie pomocy tylko ewentualnie wolą #!$%@?ąć się na drzewie, rzucić pod pociąg, albo skoczyć z mostu.
PLUJE!

#przegryw #depresja
  • 56
  • Odpowiedz
@boncur: Czaje sarkazm, najgorsze w tym wszystkim jest to, że jakbym się tak #!$%@?ął na życie przez te jej głupie gadanie, to później by ryczała i zastanawiała się "Co zrobiłam źle", ale głupie głupim pozostanie także #!$%@? i robię swoje.
  • Odpowiedz
@krzysiek-paleta: eh znajome uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle razy wspominałam najbliższym, że przeszłabym się do psychoterapeuty, póki jeszcze widzę sens w szukaniu pomocy, a oni rodzina na to nic, zero zainteresowania problemem :D choroby związane z psychiką są ogromnie bagatelizowane, pomyślcie że teraz przychodzicie do rodziny i mówicie, że musicie iść do onkologa, bo coś was boli. Hurr durr! A teraz, że macie myśli samobójcze- wyjdź
  • Odpowiedz
@krzysiek-paleta: żaden przegryw!!! Dobrze że o siebie walczysz, a w tym przypadku olej to, co mówi matka. Szacun że zdecydowałeś się na wizytę u lekarza i postępów w leczeniu życzę, mam nadzieję że będzie poprawa.
  • Odpowiedz
@krzysiek-paleta: Sporo młodszych ludzi dalej ma takie postrzeganie i wielu rówieśników przez to nie pójdzie do psychiatry, bo co ludzie powiedzą?! (Wiek około 30).

To lekarz jak każdy inny ortopeda czy dentysta przecież xD

Nie jestem ekspertem, bo sam nie byłem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz