Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jak w BB, ale w Bar zanim skompletowali całą ekipę to 40 uczestników jechało na 3-dniowy wyjazd w ramach castingów. Juz tam byli nagrywani. Pewnie robili tak dlatego, aby zobaczyć, jak się dane osoby będą zachowywać w grupie. Itp. itd. A w BB każdy na castingu gwiazda, a jak się wejdzie w grupę, to taka martynka bladnie. Może Tvn powinien jednak zrobić weekendowy wypad zanim wybiorą 3 edycje?
#bigbrother
  • 11
@jazgotek: Nawet Ohme o tym mówiła, że ktoś może być mega przebojowy na kastingu, a w grupie gaśnie. Mam wrażenie, że 3/4 tej edycji tak ma. Albo ich zdominował Kamil. Ale to są sprawy do wyłapania na wyjeździe. Ja bym np. nie brała Kamila wtedy i dał sie wykazać innym. To mogła by totalnie mega edycja, ale 1 osoba zdominowała grupę.
@Bigbrother: no może się dziać bez jadu i zacisnietych zębów. Twój argument jest durny, bo winna nie jest ofiara, a agresorzy. Ja wiem, że ludziom w środku może się mieszać, bo każdy broni siebie, ale widzowie dość jednoznacznie się określili, kto jest tam warty uwagi.
@Noizik: jak ktoś dorosły pisze mi: twój argument jest durny - to nie widzę sensu daleszej rozmowy. Tym bardziej ze to nie kwestia durnoty a twojego punktu widzenia. Zakładasz ze twój jest lepszy niż mój. To jest agresja która ponoć cie bardzo drażni. Atakujesz choć jednocześnie piszesz ze atakowanie kogoś cie drażni. Pomysł nad tym. Buziak
@Bigbrother: drażni mnie najazd grupy na jednego gościa przez cały program. Kłócić się lubię, a że ty nie odbijasz piłeczki z powodu jednego slowa, które Ciebie personalnie nie dotyka, to już twoja sprawa. I tak, uważam, że mój argument jest lepszy, bo z tego wynikają m.in. dyskusje. Baw się dobrze, pa!

I nie obrażaj się tak szybko! Przepraszam jeśli Cię urazilem.