Wpis z mikrobloga

@MadokaDobraWaifu jak zwykle.

Brak argumentów i ucieczka xD

przeczytaj konkluzje z badania o którym mowa. Czytając ze zrozumieniem dojdziesz do tych samych wniosków co ja. Nawet jeśli się mylę popełniłem mniejszy g---t na logice gdzie gdy autor pisał o socjalizacji i ewolucji całkowicie zignorowalas ewolucję xddd popierając się cytatem xddd
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu

Zauważ, że w tagach które wpisałem nie było risk taking. Wpisz risk financial a sama zobaczysz. Do tego 3 wynikiem w Twoim linku u mnie jest badanie ktore mówi coś zupełnie innego. Wiec powtarzam- sprawa najwyżej dyskusyjną. Wystarczy wpisać behavior i wyniki są inne :)

Wiec proszę przeproś mnie za klamstwo. Około 18 mogę podesłać czego szukałem od roku 2018 i co tam było oprócz testosterone i risk. Wtedy mnie przeprosisz?
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu:

Przeczytałem definicję libcuck. Nie wpadam w ani jedną ani w drugą (na podstawie Urban Dictionary) jeśli chodziło o nawiązanie do fetyszu cuck bo sprowadzałem muzułmanów i czarnych- to sprowadzałem i byłem buddy (taki wspierający itd.) dla pewnej Azjatki :)

W obrazku mam dowód, że Twoje badanie nie było u mnie pierwsze z brzegu. Skoro rozmawialiśmy o roli testosteronu w decyzjach finansowych takie "tagi" wybrałem.
KakaowyTaboret - @MadokaDobraWaifu: 

Przeczytałem definicję libcuck. Nie wpadam w ...

źródło: comment_GcpCm7p6F4wgu63NOIBcGpxqnhaybx0o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz