Wpis z mikrobloga

@BlueGryf powinniście się spiknac z policją pod koniec pracy, spisać z nimi notatkę, a oni wlepic 5k kary. Zaczeliby robić rozgłos i tym sposobem każdy się dowie, że tak nie wolno bo kara, a nie, że ktoś umiera. Ich to nie obchodzi, bo przecież noga...
z drugiej strony nie zdają sobie sprawy z tego, że takim zagraniem mogli pozbawić pomocy kogoś innego.


@BlueGryf: bo? mediana czasu dojazdu to 8 min
jak bedzie wiecej to przynajmniej wojewoda bedzie musial cos z tym zrobic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heady1991: @BlueGryf: tak zrobili, a potem załogi karetek wszystkich mają w d***
#truestory mój różowy wezwał karetkę, przyjechali po sporym czasie, wkurzeni; sugerowali mi symulację i takie coś sprzedali lekarzowi, mimo iż z każdym następnym oddechem byłem coraz bliższy przekonaniu, że nie warto brać następnego, bo się skicham z bólu - aż łzy mi leciały. Zabrali mnie do szpitala, zgodnie z wersją załogi lekarze się zbytnio nie przejęli, ale gdy
@BlueGryf: Zajebiście człowieku, wiesz, że takie takie zachowanie może odebrać komuś szansę na rachunek i jest szkodliwe dla każdej ze stron, ale oczywiście gówno z tym robisz, jeszcze ich usprawiedliwiasz czym pokazujesz, że można to robić bezkarnie.

Reasumując, nie wiem czy się tu chwalisz czy żalisz, skoro tobie najwidoczniej taka patologia pasuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlueGryf: powinniście nie mieć skrupułów... i takich delikwentow dojechać, żeby inni się nauczyli... niestety innej drogi do zmiany podejścia ludzi ie znajdziecie
@dzikdzikdzik:

jest za malo ratownikow, karetek i placa im zdecydowanie za malo

Co to znaczy "płacą za mało"? Pracownicy budżetówki, pomijając stanowiska korupcjogenne i wysokospecjalistyczne, zwłaszcza ci najbardziej bezużyteczni (np. nauczyciele, pani z okienka w US) mają zarabiać jak najmniej. Pieniądze nie rosną na drzewach, tylko na grządce w kieszeni podatnika z klasy średniej. Płace w budżetówce należy redukować tak długo, aż pracownicy danego sektora zaczną się masowo zwalniać, będzie