Wpis z mikrobloga

@KiiK6: Tak jestem lewakiem czy jakbyś tam chciał mnie nazwać ... wymyśl coś . Widzę że ty lubisz jak ktoś z batem nad tobą stoi . Ja rozumiem kontrolę ale troche wolności w granicach rozsądku nie zaszkodzi ........ PS Lepiej jak się napije po pracy i niszcze życie rodzinne zamiast zajarać blancika i z rodzinką film obejrzeć
  • Odpowiedz
@#!$%@?: A jaką masz gwarancję że po trzech latach jazdy na kat.B wsiądziesz na zrywną 125 (pierwszy kontakt z motocyklem) i się nie zabijesz ? Odpowiedz.... a 250 to nie jest tak dużo
  • Odpowiedz
@bocian82: tak jak piszesz, plus kryteria wiekowe, bo niestety statystyki nie kłamią i głównie młodzi #!$%@?ą się na motocyklach. Później, jak już mózg się przewietrzy, to mogliby dawać i na 500cc z ograniczeniem KM. Jazda motocyklem to nie technika rakietowa. Jak znasz przepisy, to jest to tylko kwestia wprawy.
  • Odpowiedz
@bocian82: teoretycznie to w ogóle nie powinno być możliwości jeździć jakimkolwiek motocyklem mając kategorię B, także ciesz się, że chociaż 125 możesz. Ale w przypadku kategorii na motocykl, to wg mnie powinno być tylko pełne A, a nie jak obecnie A1, A2, A
  • Odpowiedz
@Hamza: tO ZABROŃMY JAZDĘ ROWERAMI PO ULICY, oraz wprowadźmy kurs na poruszanie się pieszego po chodniku/ulicy Oczywiście szkolenie, kurs żeby kasa się zgadzała. ...... Jak będę chciał to i tak 500ccm kupię ibędę jeździł bez żadnego naciągania na 500+ dla waszych pociech :) . A łyżworolki ???? OMG dodatkowe dutki do budżetu
  • Odpowiedz
@Hamza: @Stoned_Franklin: To lepiej jeżdzić 250ccm z kat.B czy skuterem 50ccm/rowerem kompletnie nie znając przepisów drogowych . Która z tych dwóch żeczy jest bardziej odpowiedzialna a jak wygląda rzeczywistość.............ale widzę że lubicie jak z was robią durni a wy się cieszycie i klaszczecie uszami :)
  • Odpowiedz
@bocian82: jeśli ktoś nie zna przepisów ruchu drogowego, to w ogóle nie powinien jeździć czymkolwiek po jezdni, bo stwarza zagrożenie dla siebie i innych dlatego na każdy rodzaj pojazdu powinno być potrzebne prawo jazdy, choć w przypadku posiadania prawa jazdy kategorii B, powinna być możliwość jeżdżenia rowerem i małymi skuterami, a jeśli chodzi o motocykle to powinno być wymagane prawo jazdy na motocykle, jedno, a nie rozbite na dwieście podkategorii. Jeśli
  • Odpowiedz
@bocian82: jakie byłoby kryterium oceny umiejętności danego kierowcy, który jeździł motocyklem pojemności 125 przez te 2-3 lata? Skądś przecież trzeba byłoby wiedzieć, że rzeczywiście przez ten czas jeździł. 125 na prawko b to moim zdaniem i tak duży ukłon wobec osób posiadających tylko takie prawko. Można zobaczyć czy złapalo się temat i zrobić pełne a.
  • Odpowiedz
Po2-3 latach jazdy na 125ccm powinniśmy automatycznie mieć możliwość jazdy do 250ccm na B. Dlatego nie głosuję i nie chodzę na wybory bo nikt tego nie wprowadzi + legalizacja marihuany .


@bocian82: NIe. Jedyne co powinno się zmienić to prawo jazdy A2 bez egzaminów powinno automatycznie przechodzić na A.
  • Odpowiedz