Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: nie radzila sobie dobrze dzietnosc leciala na dol jakbys nie zauwazyl - wzrosla tylko na kryzys a jednym z powodow upadku tego systemu byla niemożliwość przestawienia sie z gospodarki ekstensywnej na intensywna w latach 80 gdzie jakbys nie zauwazl caly blok wschodni byl w stagnacji/kryzysie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tyraxor bykowe, wprowadzić godzinę policyjną, a od 22giej wyłączać ludziom prąd, wprowadzić bykowe, kilkutysięczno-procentową akcyzę na środki antykoncepcyjne, a osoby samotne powyżej 28 roku życia odgórnie łączyć w pary małżeńskie.

  • Odpowiedz
@RandyBobandy: Obecny system emerytalny jest tak skonstruowany, że konieczna jest spora ilość pracowników, żeby emeryci mogli przeżyć. Więc coś trzeba z tym zrobić. Sam niż nie jest zły, to jego skutki mogą być katastroficzne.
  • Odpowiedz
Czyli twierdzisz że ludzie powinni robić dzieci żeby całe życie pracowały na emerytury innych?

@RandyBobandy: Co? XD Nie chcę, żeby ludzie umierali z głodu i chcę to rozwiązać w jakiś sposób. Zwiększona dzietność to nie jedyna opcja, ale jeżeli nic nie zmienimy to czeka nas duża liczba niepotrzebnie przedwczesnych śmierci.
Dosłownie krytykujesz obecny system i nazywasz moje tezy niemoralnymi, mimo że sam pytam o zmiany.
  • Odpowiedz
nie ma żadnego kryzysu. Mniej ludzi = większy standard życia.

@Rabke: Chodzi o starszych ludzi i niekoniecznie tak to działa.

Kryzys jest dla właścicieli niewolników, bo ubywa motłochu.


Proponujesz powrót do komuny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyraxor: dać ludziom spokój, a nie doić ich z hajsu na każdym kroku, zreformować (ale zreformować, a nie udawać) ZUS i system emerytalny, zaoferować coś wzamian za super drogie mieszkania u prywaciarza dewelopera. Ale cudów nie oczekuj, jest co robić zamiast niańczyć dzieci, także magicznie ten wskaźnik w górę nie wystrzeli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyraxor: Uważam że to niepotrzebne. Małe społeczeństwo z zautomatyzowanym kraju może żyć bardzo dobrze.
Tylko nie wolno przyjmować imigrantów.
  • Odpowiedz