Wpis z mikrobloga

Zima tuż tuż, sezon ogórkowy w #zuzel w pełni. Nie oznacza to jednak nudy u mnie :)
1. Cały czas leczę rękę. Czucia brak, zdiagnozowano uszkodzony nerw pośrodkowy, kolejne wizyty u neurologa na horyzoncie.
2. Mimo tego zacząłem już treningi by wzmocnić się przed kolejnym sezonem.
3. Zakupiłem sobie figurkę, na pamiątkę feralnego bączka w finale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Zasuwam na nadgodzinach by zakupić nowy kombinezon, szyty na miarę, w barwach naszego amatorskiego klubu.
Na nadmiar sponsorów nie narzekam, jest sporo wolnego miejsca na reklamy ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mirekzuzlowiec
cinek687 - Zima tuż tuż, sezon ogórkowy w #zuzel w pełni. Nie oznacza to jednak nudy ...

źródło: comment_Q5NdcDIjf1HZIcUQicW8nqOhUSTAcufC.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@diarrhoea: deal amatorów z PZM prawdopodobnie nie dojdzie do skutku, więc nie :)
Póki co jeszcze jesteśmy na etapie zbierania funduszy i planowania, więc Maliniak to jedna z opcji :)
Wbijaj, wbijaj, miło będzie zbić pionę ze stałym bywalcem tagu #zuzel :)
@MiQ27: Zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiQ27: kiedyś na własne oczy widziałem jak Cegielski wygrał wyścig chyba z Okoniewskim albo Flisem jadąc w prawo przez 4 okrążenia na torze w Witnicy
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Póki co wsparły mnie dwie firmy, każda po stówce. Jeśli chciałbyś dołączyć to musimy temat zamknąć dzisiaj, muszę do godzin popołudniowych dostarczyć wszystkie grafiki + ich ułożenie firmie produkującej kevlar :)
  • Odpowiedz