Wpis z mikrobloga

Opowieści z wojska to jasny sygnał, że mamy do czynienia z człowiekiem bez realnych osiągnięć, który mentalnie zatrzymał się w czasach PRL-u. Tego typu historie są bardzo charakterystyczne u alkoholików mitomanów, bo pozwalają bez większych konsekwencji wplatać elementy fantastyczne, które nie miały nigdy miejsca. Im bardziej absurdalna historia z opowiadającym w roli głównej, tym większa satysfakcja u danego fantasty i większe podbudowanie ego. Ci ludzie są toksyczni do szpiku kości. Nie myślą jak zdrowi ludzie.

Nasłuchałem się wystarczająco tych legend z wojska kiedy prowadził rozmowę z Ewą Lipką, gdzie musiałem robić pauzy powodowany zażenowaniem.

#kononowicz #mexicano #patostreamy #suchodolski #major
  • 28
@Orzech2019: nie byłoby łatwo udowodnić Twoją tezę na próbie statystycznej powiedzmy o liczności 1000, mam nadzieję że nie opierasz się tylko na swoich i kolegów obserwacjach; ale ok pozostańmy przy naszych zdaniach; możesz mnie jeszcze nazwać gejem i lateksem, to ci da poczucie przewagi ;) Chociaż, po doprecyzowaniu kategorii pojęciowej "żyje opowieściami", kto wie, pewnie bym się z Tobą na koniec zgodził. Twoja pierwsza wypowiedź "opowieści to sygnał" i druga "żyje
#!$%@? głupoty kolego pewnie z racji swojego wieku


@FaXKOMEDY: Na ile oceniasz mój wiek?

ze nie bylo to tylko siedzenie a dwa że trwało ono długo


@FaXKOMEDY: Tak jak np. studia licencjackie, ale nie słyszę historii ze studiów tak często jak bełkotu meneli o wojsku.
@Orzech2019: hahah co ty porównujesz człowieku studia do siedzenia w tamtych latach w wojsku gdzie była fala itd , słyszysz historie o studiach bo sam jeszcze jesteś w ich trakcie pewnie i nie tylko meneli ale też starszych normalnych ludzi ale tego nie wiesz bo o czym oni mają z tobą rozmawiać skoro jesteś dla nich przemądrzałym smarkiem
@FaXKOMEDY: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Zadałem Ci proste pytanie. NA ILE OCENIASZ MÓJ WIEK? Nie odpowiedziałeś, po czym rozpocząłeś konfabulowanie na temat tego, ile mam lat. Jak ty funkcjonujesz na co dzień? Potrafisz się podetrzeć? Ktoś Cię karmi? Bo nie wierzę, że z tak niskim IQ możesz robić te rzeczy bez pomocy osób postronnych. Rozpoczynanie zdania od "hahah" mówi mi wszystko na temat twojego poziomu. Nie należysz do mojej ligi. Każde
@Orzech2019: Jestem w wieku zbliżonym do menela, też mam identyczne obserwacje w swoim otoczeniu. Jedyne osoby od których słyszałem jakieś częste nawiązywanie do wojska i głupie opowieści to ci co im bardzo nie wyszło, tacy menele czy inne przegrywy. Ale to nie znaczy, że inni normalniejsi ludzie nie będą gdzieś tego okresu wspominać. Ci ludzie znacznie bardziej ekscytują się tym wojskiem bo nic innego ciekawego w ich życiu się nie zdarzyło
@Orzech2019: myslisz małoletnia cioto że jak używasz słów typu dysonans , konfabulowanie itd czyni cię inteligentnym od razu widać ze jesteś jakimś ciotowatym studencikiem który nie ma pojęcia o życiu i cwaniakuje przez internet , taki z Ciebie inteligent a wykłócasz się na temat żuli mhmm dorosłe :) , jakbyś miał logiki to byś przeczytał cioto że jak piszę że pewnie sam jesteś na studiach to na tyle oceniam twój wiek
myslisz małoletnia cioto że jak używasz słów typu dysonans , konfabulowanie itd czyni cię inteligentnym od razu widać ze jesteś jakimś ciotowatym studencikiem który nie ma pojęcia o życiu i cwaniakuje przez internet , taki z Ciebie inteligent a wykłócasz się na temat żuli mhmm dorosłe :) , jakbyś miał logiki to byś przeczytał cioto że jak piszę że pewnie sam jesteś na studiach to na tyle oceniam twój wiek co mam
@Orzech2019: więc jesteś jeszcze gorszy niż zwierze jesteś zwyrodnialcem którego powinna się zamknąć skoro zyczysz niewinnym dzieciom umierania w męczarniach ale to tylko świadczy o tym że jesteś małoletnią ciotą gnojoną przez społeczeństwo :) jedyny twój świat to internet i garstka takich samych przegrywów która cię popiera powinieneś dostać dożywocie i trafić za karę do starej grypsery
@Orzech2019: zrozum że jestes w błedzie nie masz pojecia kim jestem dresem ? parwilniakiem ? naogladałes sie w tv jakiś rzeczy bo sam z domu nie wychodzisz i próbujesz coś swoją pseudo inteligenta gadka się dowartościować, po ryju dałbym tylko tobie bo jesteś ciota która ubliża ludzią udając inteligenta użwając kilku banalnych słowek których inni na codzien nie używają to nie powód do dumy, kopiowanie i wklejanie mojego tekstu że niby
@Orzech2019: u ewy lipki twierdził że ryzykował życie dla kraju, bo w wojsku, jak płynął kutrem po odrze to WYOBRAŻAŁ sobie że do niego strzelają. () Ała, aż znowu mnie zabolało coś w głowie od takiego idiotyzmu. Czy w tym filmie jest podobnie? Bo nie oglądałem.
A opowieści z wojska znowu padają wobec jakiejś dziewczyny, w tym przypadku 60 letniej raszpli(y), wcześniej wobec lipki. Ta stara lampucera