Wpis z mikrobloga

warto brać xbox one s all digital edition, żeby sobie pogrywać w gierki? czy lepiej zafundować sobie xbox one x.
w sumie lubię grać w gry, mam też game pass ultimate do 2022 (wziąłem jak rozdawali kody XD) i dosyć słaby komputer
#xbox #xboxone #konsole
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beret121: wiem, że jest. Chodziło mi to że nie wiem jaką różnicę odczujesz na full HD użytkując X, bo S w zupełności może ci starczyć i ciebie zadowolić.
  • Odpowiedz
@beret121: digitale są o wiele tańsze bo można kupić z innych regionów gierki. Poza tym jak patrzę na olx w mojej okolicy rynek używek na xboxa prawie nie istnieje, wszystko co wisi to pudełka z x360 xD Minus taki, że jakbyś chciał obejrzeć film blueray to słabo... (jakbyś bo ja nie odpalałem filmów z płyty od lat)
  • Odpowiedz
@beret121: Ja zdecydowałem się na xboxa S all digital i jestem zadowolony. Mam bardzo dużo gier do nadrobienia, więc nie będę grał w nowości. Jeżeli ty zamierzasz skupić się na nowościach to konsola z napędem jest lepsza, bo kupujesz po premierze płytę, przechodzisz i sprzedajesz 30-50 zł taniej.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: cooo? Pudełka są tańsze, digitale wychodzą taniej tylko z jakiejś turcji albo argentyny. Plus pudełko możesz sprzedać. Pudełkowe wersje zawsze możesz sprzedać z małą stratą. Ja ogrywam nowe gry za 40-50 zł. Kupuję gry na premiere i po tygodniu-dwóch sprzedaję z minimalną stratą. Wyjątek to gry na multi, tych nie sprzedaje od razu. Ale nawet sprzedając grę po paru miesiącach zawsze tę stówkę jestem w stanie wyciągnąć z powrotem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitoslaw: tak jak pisałem na MTCGame premiery masz za 180zl a pudełka po 250. Jak grasz sam to faktycznie słabo ale u mnie dzielimy się po połowie kosztem i wychodzi bardzo tanio. A aktywacja klucza to minuta roboty. Nie bawisz się ze zdrapkami itp.
  • Odpowiedz