Wpis z mikrobloga

I cyk
Ból dupy Januszy omijających korek na Klecinskiej aktywowany. Jest plan że w dzień gdy stanie blokada wyjazdu wyjdę wcześniej z pracy, pożyczę fotel wędkarski i o 15 siądę przy nowozamkniętym wyjeździe z wielkim bananem na mordzie, niespiesznie popijając kawusię z termosa i kłaniając się przejeżdżającym kierowcom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,zmiany-przy-gadowiance-miasto-zamyka-jeden-wjazd-ze-wzgledu-na-bezpieczenstwo,wia5-3266-52168.html

#wroclaw
  • 18
@shinX no w końcu... Zastanawiałem się ile czasu zajmie im podjęcie takiej decyzji.
Jeżdżę tamtędy często i widok januszy/zawodowych kierowców śmigających tuż obok pieszych byle szybciej wku...a, o bezpieczeństwie nie wspominając.

Przyniosę popcorn.
@shinX: Jeżdżę tamtędy od 8 lat. Zauważyłem, że z tej opcji ominięcie korka korzystają też busy odwożące niepełnosprawne dzieci ze szkół. Jak na mnie trafia, to wpuszczam bezwarunkowo. Te dzieci wracają do domu czasem i 2 godziny. Zwykle jestem w tym miejscu koło 17. Ten kawałek korka to jakieś 10-15 min. Niby niewiele, ale zawsze coś. I teraz przez tych, co nie mogli jechać jak cywilizowany ludzie, będą dzieciaki wracać jeszcze
@Compre jeżdżę tędy codziennie i widziałem dziesiątki razy jak Seba/Janusz cisnęli ile fabryka dała i kilka przecierek z rowerzystami było, a sytuacji gdzie rowerzysta czy pieszy byli zmuszeni #!$%@?ć czym prędzej na bok nie zliczę. Więc sądzę że to bardzo dobry pomysł, do tego wiem że rada osiedla Muchobór Mały za tym lobbowała. Więc to nie tak że urzedas się #!$%@?ł, tam serio jest patologia.
@shinX: Że patologia, to wiem. Latem rowerem do pracy jeździłem. Niektórzy kierowcy chyba myślą, że to jednokierunkowa i rowery od stacji kolejowej pod prąd jadą. Ciekaw jestem jak zablokują zjazd. Ci, co na działkę przyjechali będą zawracać pod wiaduktem i potem nawijać na światłach, żeby wyjechać na FAT? Jak oni z parkingu wyjadą? Kiepsko całą drogę odciąć, karetki sporadycznie też wybierały ten skrót. Skoro to inicjatywa rady osiedla, to może ktoś
@Compre jeśli ktoś wjeżdża na działki z Francuskiej to raczej wraca w stronę MM więc i tak zawija pod wiaduktem.

Jeśli ktoś na działkę wjeżdża na Francuskiej i wyjeżdża na FAT to raczej rzadko spotykane(rodzice mają tam działkę więc sprawdzone info;) więc nawet jeśli ktoś będzie zmuszony do zrobienia okrętki przez pół Klecinskiej to mimo wszystko lepiej niż jakby dalej tam miały być rajdy Januszy.
@Compre: w innym wątku jest kontynowana rozmowa, sprawdź dzisiejsze posty na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja chce koło 15 przejechać, może zaczaić się z telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)