Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
No to albo jedno albo drugie. To są zupełnie różne stwierdzenia, aczkolwiek problem zbyt wysokiego opodatkowania artykułów pierwszej potrzeby jest realny. Zabłądziłem na #twitter w ciemne miejsce zwane ttnastolatki. Ta osobliwa społeczność skonfliktowana jest z ttpiłkanożna. Składa się z nastoletnich fanek/ów k-popu - taka bardziej współczesna wersja beliebersów. Piszą nieraz bardzo dziwne rzeczy i zbierają tysiące lajków. Popierają #lewica i są #feminizm . Strasznie mieszają angielski z polskim. Przez swoje zasięgi potrafią Cię zaspamić i zasypać nawzajem lajkami. Żywią głębokie przekonanie, że świat jest ustawiony pod mężczyzn, a one biedne zawsze mają gorzej - screen w komentarzu #bekazlewactwa .

#koreapoludniowa #nastolatki #dziwne #podatki #higiena #4konserwy #neuropa
Qba1996 - No to albo jedno albo drugie. To są zupełnie różne stwierdzenia, aczkolwiek...

źródło: comment_ckVynbFo3l1WFmfBSNXWJWc36mAgxb4j.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qba1996: a ja się w tym z Tobą zgadzam.

Jeśli chodzi o resztę to bym sie wiele nie spodziewał. Kalka poglądów liberalnych że stanów. Ma zastosowanie tam jakieś ale u nas nie ma to żadnego sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak: no nie wiem. Jak posiedzisz trochę w otoczeniu tt nastolatek, to możesz dojść do innych wniosków. A jak kilka tak myślących kobiet w życiu spotkasz, to już całkiem.
  • Odpowiedz
@Qba1996: Myślę, że ilość dorosłych "kobiet lub dziewczyn lub osób czujących się raczej kobietami lub dziewczynami" należałoby liczyć tu w promilach, a nie w procentach. W dalszych wypowiedziach w tym temacie widać zresztą, że według ów użytkowniczek "woda jest darmowa a płacisz tylko za tą w kranie i w sklepie" i "papier toaletowy w toalecie miejskiej też jest za darmo". Tak jak na każdym portalu społecznościowym można trafić w dziwne
  • Odpowiedz