Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio we wspólnocie chrześcijańskiej został zorganizowany speed dating.
Przyszło 30 kobiet i 5 facetów... Więc odpowiedzcie sobie smai gdzie możecie znaleźć Waszą szarą myszkę, często dziewicę. A może i nową życiową drogę?
Zbory chrześcijańskie, niekatolickie.

#przegryw #konserwatywka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @djtartini1: nikt nie dogaduje. Stwierdzam fakty. Kościół katolicki opiera się głównie na Katechiźmie i soborach, a ludzie biblie wyciągają tylko na ozdobę do kolędy.
W zborach i kośviołach ewangelickich podstawą jest Biblia regularne poznawanie słowa Pana.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @Ignacy_Patzer: przeszedłbyś się raz i zobaczył jak wygląda żywa wiara,
Kościół Katolicki, katolicki Jezus i Maryja nie są tymi o których mowa w Biblii.
Spójrz jak wyglądały przykazania w Starym Testamencie.
@kult_cwaniaka: Od razu dewoty, nie widziałeś to się nie wypowiadaj. W Biblii seks w małżeństwie jest na pierwszym miejscu po Bogu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lucider5: poczytaj sobie, Chrześcijaństwo to nie tylko Jehowi, albo Watykan. To są akurat dwie skrajności.
Kościół katolicki to tak jakby przedłużenie Cesarstwa Rzymskiego( ͜͡ʖ
  • Odpowiedz
nikt nie dogaduje. Stwierdzam fakty. Kościół katolicki opiera się głównie na Katechiźmie i soborach, a ludzie biblie wyciągają tylko na ozdobę do kolędy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Źródło? Jest to zwyczajnie nieprawda, bo wielu katolików czyta biblię codziennie jak lefebryści i nie ma w tym nic dziwnego. Opierasz się tylko na tym, że w PL katolicy to cały przekrój społeczeństwa, co jest mylące, zaś protestantów jest zwyczajnie mało. W dodatku dodałeś, że akurat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W dupie to mam. Z natury kobita religijna jest gdzieś tam w głębi jebnięta. To jest zabawa dla starych babć, bo tak zostały wychowane, w innym świecie, w innych uwarunkowaniach więc można im to wybaczyć, ale nie dla młodych dziewczyn w roku 2019. Po #!$%@? ci kobita, która w jakiejś dyskusji z tobą będzie się podpierać argumentami o panu z brodą siedzącym na chmurce? Trzeba mieć z deklem żeby
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: ja przynajmniej mam nadzieje ze choc jakis odlamek kobiet tam sie znajduje ktore tak na prawde maja jeszcze metlik w glowie i nie argumentuja rzeczywistosci jakimis starymi zasadami. Ktore jakby nie patrzec przed XXI wiekiem dzialaly bardzo dobrze
  • Odpowiedz
OP: @kult_cwaniaka: mylisz religię z wiarą. Religia to klepanie tych samych modlitw i obrzędów, modlenie do figur itd. Wiarę ma się w sercu i łączy się z uczynkami, a nie rytuałami.

Poza tym fajnie, że dzisiaj kobiety są takie chętne, szybkie i wyzwolone, ale raczej nie chciałbyś takiej za żonę.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @Nizax: dalej działają świetnie, tylko nie dowiesz się o tym z mass mediów, skąd pompowana jest rozpusta i lgbt.
Żyjemy w systemie Szatana, niestety. Wolność jaką się promuje to tak naprawdę niewola. Człowiekiem rządzi ciało, a nie człowiek ciałem. Sztuką jest uwolnić się z tego wszystkiego.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Jeśliby czytałoby rzeczywiście wielu to potrafiliby znaleźć różnice między tym co jest napisane, a podaje im KRK.

Poza tym do kościołów protestanckich wstępują i biorą chrzest z własnej woli osoby dojrzale, a nie niemowlęta.


@AnonimoweMirkoWyznania: Znowu to dowód anegdotyczny, na podstawie polskich katolików, którzy należą do różnych grup społecznych. A gdzie masz napisane, że chrzest mają brać niemowlaki? Ostatnio byłem na chrzście osoby po 30. No nie wiem może wyrobiłaś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobro i zło nie jest rozdzielne jak to w bajkach jest widoczne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Bez tej 'niewoli' dalej byśmy siedzieli w jaskiniach i działby się życia cud z dnia na dzień i nic więcej. Ja bym tak nie chciał żyć i jak możemy teraz zaobserwować nasi przodkowie też tego nie chcieli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Życie to przeprawa i jeśli będziesz sobie wmawiać że twoim zadaniem jest uciekać i uwalniać się to nigdy nie będziesz cieszyć się chwilą.

A i dla mnie te całe lgbt to następna pochodna religii - wskazówki jak można żyć dla kogoś kto nie umie się odnaleźć. Ale tak całe polityczne zaplecze LGBT i ludzie
  • Odpowiedz
@Agemaker: Z seksem przed ślubem rzeczywiście może być ciężko (chociaż i tak w praktyce większość nawet mocno wierzących współżyje przed ślubem), ale wbrew powszechnej na wykopie opinii nie wszystkie wierzące różowe maja kija w dupie.
  • Odpowiedz