Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio we wspólnocie chrześcijańskiej został zorganizowany speed dating.
Przyszło 30 kobiet i 5 facetów... Więc odpowiedzcie sobie smai gdzie możecie znaleźć Waszą szarą myszkę, często dziewicę. A może i nową życiową drogę?
Zbory chrześcijańskie, niekatolickie.

#przegryw #konserwatywka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
  • Odpowiedz
@ms86: Z własnego przegrywowego expa to piszę, jako 26-letni in spe czarodziej w kościelnym kółku zainteresowań przyciągnąłem klasa łaskę.Wprawdzie szybko dała nogę, ale to wyłącznie przez me #!$%@? i miłość do %%%.

Popatrzeć na ogłoszenia pod kościołem, rozejrzeć się, w wielu kościołach w większych miastach działa coś podobnego.

I sporo tam takich lachonów biega; nieśmiałych i zasadniczych.
  • Odpowiedz
@ms86: Sam znam trochę mocno wierzących różowych, które są od 7 wzwyż. Inna sprawa że chodzenie w takie miejsca będąc niewierzącym to jak pójście abstynenta na spotkania AA.
  • Odpowiedz
OP: @Nizax: też kiedyś byłam wojującą ateistką, ale życie zweryfikowało moje poglądy bezpowrotnie. Możnaby powiedzieć, że nie wierzę, ale wręcz wiem, że Bóg istnieje.
@Passarinho: atmosfera jest przyjazna, różni ludzie przychodzą. Nawet żeby porozmawiać o problemach psychologicznych, życiowych. W większości wspólnot są luźniejsze spotkania, jakieś pikniki w tygodniu albo w sobotę. Nie trzeba się pakować od razu na nabożeństwo

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz