Wpis z mikrobloga

Jak myślicie jest szansa na to że Boba Fett pokaże się w The Mandalorian ? np jako starszy człowiek który szkoli "znajdy" było by to bardzo wielkie oczko puszczone w strone starych fanów star wars :D i twórcy jeszcze bardziej podbudowaliby sobie dobrą reputacje
#starwars #themandalorian
  • 30
@TommoT1908: Nie wiem bo tylko mu to zostało ? Jango był Mandalorianinem więc napewno wychował syna na Mandalorianina więc Boba też jest mandalorianinem mimo tego że jest klonem , pewnie daliby powód że Boba chce pomóc " narodowi" który został zniszczony przez imperium : Ewentualnie doznał jakiejs przemiany ,w tej historii powinna pojawić się jakaś osoba z starych filmów
@TommoT1908: W którym niby? Oglądałem wszystkie odcinki clone warsów i to pare razy bo są świetne na wookiepedii pisze że urodził się na concord dawn w zakładce canon , Boba nosił na swojej zbroi symbol mitozaura tak dla wyglądu ?
@KierownikChoroszczy: Cytat z Wookiepedii: Although Fett wore a set of Mandalorian armor during his time as a bounty hunter, the government of Mandalore regarded him as a renegade and pretender.
W jednym z odcinków na Mandalore Obi Wan pytał o niego i otrzymał odpowiedź, że nigdy nie był jednym z nich i tylko podszywa się pod jednego. Nie pamiętam który dokładnie, dawno temu to oglądałem.
@TommoT1908: Pewnie powiedziała to Satine czyli jedna z najgłupszych postaci w kanonie,No przeciwko mojej tezie może też być to że Jango miał dość ciemną skóre jak na mandalorianina ( większośc z nich była blondynami z bialutką skórą ) Jango musiał się nieźle podszywać pod Mandalorian że walczył nawet tym samym stylem walki co oni :D Ja bym słów Satine nie brał na poważnie biorąc pod uwage to że była bardzo naiwna
@KierownikChoroszczy: "He claimed to have been born on the planet Concord Dawn, a Mandalorian world, but his exact history was unknown, much to Fett's enjoyment. While he did wear Mandalorian armor, officials of Mandalore disavowed any connection to Fett, claiming he was simply a bounty hunter who somehow stole an artifact from their planet's troubled past."

Następny będzie się teraz z kanonem klócił bo wyszło, że ma mizerną więdzę na temat
TommoT1908 - @KierownikChoroszczy: "He claimed to have been born on the planet Concor...

źródło: comment_SzFZ9TDoioUwVk9smEk1uCtBIzHzjkSm.gif

Pobierz
@Ganwroth: Niestety nie jest to wyjąsnione . Kanon sugeruje że ściemniał z miejscem urodzenia. Oficjalnia wersja mówi że do nich nie należał i ja się tego trzymam. Miejmy nadzieję, że dojdzie to rozwiniecia tej kwestii w najbliższym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)