Wpis z mikrobloga

Halo. Używa ktoś z was opasek hr na klatkę z telefonem i endomondo? Mam polar h7 i jeszcze jakąś biedronkową - z zegarkiem polara działają dobrze, a z kilkoma telefonami plus endomondo nie działa wcale. Kiedyś ze starszymi telefonami działało - może miał ktoś podobny problem?
#endomondo #polar #bieganie trochę #rower i #android
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caly_na_bialo: opaska łączyła się z telefonem a w endomondo było widać puls - nie pamiętam dokładnie czy opaskę łączyłem przez samą aplikację endo czy najpierw w ustawieniach bt telefonu a potem endo.. W każdym razie w tej chwili w żadnej kombinacji to nie działa - endomondo wyświetla "błąd połączenia"
  • Odpowiedz
Sprawdź czy tel wspiera bluetooth low energy. A I jeszcze polar musi skóry dotykać bo inaczej nie działa ;) oszczędza...
  • Odpowiedz
@enron: a używałeś chociaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paski polara też mam.. z endomondo też nie działają XD


Używałem - to jest taka sama jak w lidlach sprzedają BTW. Szajs totalny, podaje losowy wykres, czasami się uspokoi ale z reguły nie. Lata temu pisałem że po zmianie z biedry na tchibo zmiana była ogromna na plus jeśli chodzi o stabilność - nie jestem w stanie tego
  • Odpowiedz
Ja mam pasek Wahoo,po sparowaniu Endomondo go widzi do zakończenia treningu,a pózniej tyle go widziano.Endomondo jak dla mnie pod tym względem wypada bardzo słabo zdecydowanie wolę Stravę
  • Odpowiedz