Wpis z mikrobloga

@ZjemCiKolege: Są pewne standardy. Powinno się pokazać wyniki i jeśli doszło do pomyłki, bo posłowie nie ogarniają przycisków, to mogą zebrać 30 podpisów pod wnioskiem o reasumpcje głosowania. Tak to powinno działać w cywilizowanym państwie.
  • Odpowiedz
@ZjemCiKolege: zostało ci zadane pytanie, czy przez 8 lat peło w tak chamski perfidny sposób złamało regulamin Sejmu i poprzez sprzedajnego marszałka kiedykolwiek odstawiło taką szopkę? Oczywiście ty nie byłeś w stanie posłużyć się sensownym argumentem i dowodem, bo żaden marszałek peło nic takiego nie zrobił (pomimo nikłej mojej sympatii do peło twierdzę, że oni jeszcze trzymali się jakichkolwiek zasad moralnych odnośnie parlamentaryzmu), i rzuciłeś tępym sloganem, bo nie byłeś
zryta-beretka - @ZjemCiKolege: zostało ci zadane pytanie, czy przez 8 lat peło w tak ...

źródło: comment_D90ZFuwyl1tuUqd4yg53wEXLgVvmDIgo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zryta-beretka: co z tego, że nawet "jeśli" trzymali się "zasad moralnych odnośnie parlamentyzmu" (sprawdzać tego nie zamierzam) skoro zasadami moralnymi odnośnie państwa i narodu już wcale
  • Odpowiedz
  • 2
@Apogryw dlatego nie rządzą ponad 4 lata, a i obecny rząd mimo miliona komisji, władzy nad wszystkimi resortami, prokuraturą, sądami nie byli w stanie niczego udowodnić. Więc wychodzi że przez 8 lat ich rządów nikt takich #!$%@?ństw jak PiS nie narobił
  • Odpowiedz
obecny rząd mimo miliona komisji, władzy nad wszystkimi resortaki, prokuraturą, sądami nie byli w stanie niczego udowodnić.


@Tasde: obawiam się, że oni nawet nie próbowali ¯\(ツ)_/¯

Więc wychodzi że przez 8 lat ich rządów nikt takich #!$%@?ństw jak PiS nie narobił


@Tasde: Nawet jeśli PiS miałby być tym gorszym to nie sądzę, żeby PO chciała z tym cokolwiek zrobić ¯\
(ツ)_/¯ gdyby była przy władzy
  • Odpowiedz
@Sabarolus: Jak moralne jest podniesienie wieku emerytalnego osobom, które kilkadziesiąt lat temu zawierali umowę na wcześniejszy wiek.
Jak moralne może być doprowadzanie polskich przedsiębiorstw do upadku i wyprzedawanie ich podmiotom zagranicznym. Zadłużenie Polski o dodatkowe 500 mld i uzależnianie od innych państw. Na koniec przyjęcie posadek w parlamencie europejskim w nagrodę.
  • Odpowiedz
@Apogryw: kto kiedy zawierał jakąkolwiek umowę?! Możesz mi ją pokazać? Może sam taką zawarłem nie wiedząc o tym?
Które polskie przedsiębiorstwa rząd doprowadzil do upadku, proszę o przykłady oraz opis działań rządu, który na celu miał właśnie upadek owych przedsiębiorstw. O zadłużenie nawet nie pytam bo nawet nie będziesz umial wyjaśnić jakie 500 mld.
Krajem niezależnym jest Korea Północna, wzór komuszków o czerwonym sercu Twojego pokroju.
  • Odpowiedz
kto kiedy zawierał jakąkolwiek umowę?! Możesz mi ją pokazać? Może sam taką zawarłem nie wiedząc o tym?


@Sabarolus: Chodziło mi o umowę o pracę i zawierali ją ludzie. Nie pokażę. Gdyby miało to być moralne to podwyższenie wieku emerytalnego dotyczyłoby osób, które dopiero zaczynają pracować, a nie nawet tych, którzy zaczęli dziesiątki lat temu. Już pomijając sam fakt, że podwyższenie wieku emerytalnego budzi wiele kontrowersji.


Które polskie przedsiębiorstwa rząd doprowadzil do upadku, proszę o przykłady oraz opis działań rządu, który na celu miał właśnie upadek
  • Odpowiedz
@Apogryw: Trudno nie uznać Cie za komucha, który jak widać chciałbym, aby państwo miało swoje stocznie, może jeszcze fabryki dżemu? Czemu nie?

Zapewne chodzi Tobie o jakąś rzekomą umowę społeczną(?!) Jeżeli tak, to nikt nigdy nie mówił, że wiek emerytalny nie może zostać zmieniony. Rozumiem zresztą, że nie masz nic przeciwko temu, aby wiek przejścia na emeryturę był niski, ale emrytura wynosiła np. 900 pln do ręki?
  • Odpowiedz
Trudno nie uznać Cie za komucha, który jak widać chciałbym, aby państwo miało swoje stocznie, może jeszcze fabryki dżemu? Czemu nie?


@Sabarolus: Nie musi mieć państwowe, wystarczy, że będzie polskie

Zapewne chodzi Tobie o jakąś rzekomą umowę społeczną(?!) Jeżeli tak, to nikt nigdy nie mówił, że wiek emerytalny nie może zostać
  • Odpowiedz