Wpis z mikrobloga

Kamil- ostatni bastion normalności w tej kurnej chacie. Bez kitu, reszta to takie ameby i bezkręgowce, że głowa mała. Ukraińska prostytutka nie widzi nic złego w odwalaniu ze zbokiem ktory sie w niej #!$%@?. Zbok to zbok, nie szukajmy logiki. Martynic jeszcze tego broni, jakby nic sie nie działo xD Malwina, wstrętny tchórz bez honoru. Wiktor ma zdanie jak Kamil ale głośno go nie powie, bo ciśnie na final, też bez honoru. Nowy Bartek ma zadatki, ale co z niego bedzie to zobaczymy. Sandra ma mózg zlokalizowany tam gdzie te wielkie poślady. No brak słów, tfu na takich ludzi. I Kamil przy nich wypada na jakiegoś nadludzkiego tytana, boga, herosa, a on po prostu jest NORMALNY.
#bigbrother
  • 13
  • Odpowiedz
@Missty: to ciekawe co piszesz bo jakiś czas temu obstawiłem że Ukra to nowoczesna dama do towarzystwa a jej narzeczony to alfons w postaci polskiego chłopaka. Przyszłość pokaże
  • Odpowiedz
@Missty: LOL, Kamil to marny prowokator trzeciej kategorii, jest od pozostałych trochę starszy, trochę bardziej obyty, bardziej elokwentny. Po prostu realizuje swój plan gry, ale im dłużej jest w programie tym bardziej jego blask blednie, a wychodzi taki sam mały ludzik jak pozostali. Wredny, momentami prostacki, ale niewątpliwie ma dużo uroku osobistego i nadrabia prezencją. Całe to towarzystwo jest słabiutkie.
  • Odpowiedz
@panszakarak: Mam po prostu odmienne zdanie, nie wiem gdzie się dopatrzyłeś/aś dyktatorskich zapędów, przecież nie piszę, że nakazuję Ci myśleć tak jak ja, ani nawet specjalnie Cię przekonywać. Odpowiedziałeś/aś na mój wpis więc poczułem się w obowiązku odpowiedzieć. Dla mnie marny prowokator, a dla Ciebie wybitny i niech tak pozostanie.
  • Odpowiedz