Wpis z mikrobloga

Cześć

Mam prośbę o #wykopefekt
#wykop #pies #piesel #przyjaciele #czworonogi #rottweiler #zwierzaczki #zwierzeta

Szukam tylko porządnych ludzi, którzy zastanawiają się nad adopcją dużego psa.
Niestety utraciłem warunki, by móc opiekować się moją przyjaciółką,a nigdy nie oddałbym jej do schroniska, więc szukam dobrego domu. Jest to spokojna suczka rasy rottweiller o imieniu Sara. Wbrew powszechnej opinii nie jest to wcale groźna rasa (Warunki fizyczne niestety kuszą zwyrodnialców do hodowania takich piesków do walk). Posiadamy ją od szczeniaka (już 8 lat) i pomimo groźnego wyglądu i przerażającego szczeknięcia nigdy nie zauważyliśmy u niej objawów agresji, a wręcz przeciwnie. Jest to inteligentny pies, słuchający poleceń, który traktuje swojego właściciela jak szefa. Nigdy nie była bita!!! Uwielbia głaskanie i kąpiele. Kocha bawić się z dziećmi i zachowuje się przy nich bardzo delikatnie. Jest to poprostu wspaniały pupil. Jedyne za czym nie przepada to koty. Od małego pełniła rolę stróża na podwórku i nigdy nas nie zawiodła. Bardzo czujna. Nigdy nikogo nie pogryzła ale gdy pojawi się ktoś obcy jej szczekanie przypomina wystrzał magazynku z ak47. (serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Obecnie przebywa dalej na podwórku ale z nowym włąścicielem dom, który zgodził się żeby jeszcze ją zostawić (nie chce tego psa bo jego żona została kiedyś pogryziona i odczuwa lęk. Zdążyła się już do niego przyzwyczaić i nie dostałem żadnej informacji, żeby zachowywała się agresywnie, dlatego uważam, że łatwo będzie przyzwyczaić ją do nowego Pana). Jest to idealnie wytresowany pies do pilnowania podwórka/warsztatu/tartaku itd.. Jeśli znajdzie się wśród was osoba chętna do adopcji takiego psa proszę o kontakt. Jeśli pies z jakiegoś powodu nie przyjmie się zobowiązuje się zabrać ją z powrotem.
piwoigrill - Cześć

Mam prośbę o #wykopefekt
#wykop #pies #piesel #przyjaciele #cz...

źródło: comment_QKnGnW5QVUiZ47TDZYjYSTCrGDylyRDH.jpg

Pobierz

Czy boisz się rottweillera nawet gdy właściciel zapewnia cię, że to dobry zwierzak ?

  • Tak 58.8% (20)
  • Nie 41.2% (14)

Oddanych głosów: 34

  • 10
@luk04330: Dla mnie też to jest przykre doświadczenie. Ale też jestem przeciwko posiadaniu takiego psa mieszkając w blokowisku. Raz, że higiena, dwa że ludzie mimo wszystko boją się i wcale im sie nie dziwie, a trzy że taki pies ma dużo energi i spacer 3 razy dziennie to za mało i potrzeba podwórka. Prawdopodobnie sam odczuwał bym lęk gdybym widział obcego czworonoga tego typu. Jedyne co mogę dla niej zrobić to
@piwo_i_grill kompletnie nie rozumiesz potrzeb swojego psa i patrzysz przez pryzmat własnej wygody. Szukaj domu, niech znajdzie kogoś kto będzie ja kochał i zadba o nią, bo ty nie zasługujesz na żadne zwierzę.
Mam w 44mkw kilka razy bardziej aktywnego psa, jest wysportowana i zaopiekowana odpowiednio do potrzeb rasy. Argument o ludziach też jest zajebisty, jeszcze sobie daj nasrać na głowę, zeby ludziom było wygodniej. W blokowiskach jest cały przekrój ras, już
@matra: Chciałbym tylko dodać z własnego doświadczenia - w bloku mamy kawalerki po 30-35mkw, bardzo małe mieszkania. Wielu sąsiadów ma duże rasy i one naprawdę nikomu nie przeszkadzają. Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jak wychowamy psa.