Wpis z mikrobloga

  • 575
No tego się nie spodziewałem xD Jako, że pochodzę z okolic #krosno dziś koledzy z #pracbaza od rana podniecają się akcją z Galerią i pytają mnie czy wiem o co chodzi xD Ja oczywiście udaję, że nie wiem o co chodzi i że z pare razy slyszem o czymś takim jak wykop ale nie znam mechanizmów tej strony xD Najepiej jak starają się mi wytłumaczyć co to ten wypok i w ogóle, a ja tylko kiwam głową bo nie powiem im przecież, że mam tu konto od 10 lat xD
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najepiej jak starają się mi wytłumaczyć co to ten wypok i w ogóle, a ja tylko kiwam głową bo nie powiem im przecież, że mam tu konto od 10 lat xD


@Kozzi: Też tak mam. Ciekawe skąd u nas ten wstyd przed Wykopem. xD
  • Odpowiedz
@Kozzi: Wiadomo, że wstyd się przyznać do uczestniczenia w tej karuzeli s----------a.

Osobiście mam zlokalizowanych tutaj kilku znajomych z pracy (oni nie wiedzą, że są "trafieni", a ja jestem po prostu dobrym obserwatorem i skleiłem kilka faktów).

Jeden z nich w czasie pracy wrzuca na mirko teksty typu "ale bym chciał żeby mi jakaś julka teraz obciągnięła z połykiem". Z firmowego kompa.
  • Odpowiedz
@cooles: A ja kiedyś, gdy wykop nie był tak popularny jak dziś z dumą nosiłem tshirt z logo wykopu. Dziś bym go już nie założył (w całe nie z powodu, że się w niego nie zmieszczę) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz