Wpis z mikrobloga

Niedługo święta i od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad prezentami. Doszedłem do wniosku, że jednym z nich będzie wideorejestrator do samochodu. I tu nasuwa się pytanie co wybrać? Przeglądałem jakieś "rankingi" TOP 10 SUPER WIDEOREJESTRATORY, ale nic się z nich nie dowiedziałem, bo próżno w nich szukać zestawienia podstawowych cech i oznaczenia ten ma to, ten tamto, tamten sramto. Mniejsza z tym.

Według mnie dobrze by było gdyby wideorejestrator posiadał te cechy:
- automatyczny start nagrywania,
- tryb parkingowy,
- G-sensor,
- dobrą jakość nagrywania w dzień i w nocy.

Czego zapewne nie potrzebuję to: GPS, jakiś bajerów typu baza fotoradarów, itp.
Wideorejestratory w formie lusterek też wydaje mi się, że odpadają.

Chciałbym się zmieścić tak do 400zł, ale inne propozycje też rozważę. Może coś się uda na black friday ustrzelić.

Ktoś ma jakieś doświadczenie, jest obeznany w temacie?

#pytanie #motoryzacja #gadzety #kamerasamochodowa #niewiemjaktootagowac
  • 8
@Marynowany: ja dostalem na święta w zeszłym roku chyba cena koło 180zł. Mam tryb taki, że jak troche się ruszy auto, wyczuje ruch czujnik to sie momentalnie włącza kamerka, o ten tryb parkingowy chodzi? w dzień jakość bdb, w nocy troche gorzej ale jestem strasznie z niej zadowolony. Nagrywa filmiki 5 minutowe na karte sd i nadpisuje najstarsze jak sie konczy pamięć. Jedyny minus wg mnie to to, że jak odtwarzam
@kris27: tak z tego co wyczytałem to tryb parkingowy działa w oparciu o czujnik przeciążeń (G-sensor). I czasem jeszcze mają funkcję zapisu na stałe fragmentu wideo gdy wystąpi przeciążenie.
Jak będziesz miał czas to podeślij nazwę modelu.