Wpis z mikrobloga

@onionhero: na timo nie pamiętam szczegółów ale 3 stanowiska jedna cena coś takiego mi się kojarzy. Już jakiś czas temu chcieliśmy obniżyć koszty, ale powiedzieli,że 3 stanowiska tyle samo co 1 kosztuje.
Trans nie wiem, nie mam jak sprawdzić faktur, choć tam jest stary/nowa platforma z mikropłatnością, byś musiał poczytać/zadzwonić. Jedyne co to nie ma limitu bodajrze i czegoś takiego jak stanowisko - jest firma i tam zakładasz nową osobę/pracownika. Transa
@onionhero Tzn to akurat dziś się pytalismy o to, odnośnie naszej firmy i przejścia na nową platformę. Te opłaty to są niby tylko za smartmatch i jakieś takie specjalne wystawienia (np tylko do swoich przewoźników, by na giełdę nie trafiał ładunek) , a tak niby korzystamy jak do tej pory bez dodatkowych kosztów. Tylko to już mamy umowę, nie wiem jak nowa umowa by wyglądała.
@onionhero: Mam transa od 12 lat i nie miałem nigdy ograniczenia ilości kont. Płacę 350 pln netto i czy miałem 1 użytkownika, czy 5 to płacę tyle samo. Ilość pracowników z dostępem jest nieograniczona, timo kasuje coś rzędu 30-50€/stanowisko.