Wpis z mikrobloga

@Paayor ktoś ma rozgłośnie radiową i wykupioną częstotliwość. Podejmujesz dobrowolną decyzję żeby jej słuchać. Chcesz mu zakazywać co ma na swoim kanale puszczać. Mam lepsze rozwiązanie dla twojego problemu. Nie podoba się ? To nie słuchaj.
słuchasz radia. Nagle słyszysz dźwięk syreny alarmowej, patrzysz w lusterka za karetką czy policją, mijają 3 sekundy i łapiesz się na tym, ze to z radia.


@Paayor:
Pr0tip. Nie słuchaj #!$%@? stacji. Włącz sobie audiobooka, czy ulubioną muzykę (bez reklam).
2019 rok a ludzie twierdzą że jest 2020 i w dodatku śmieją się z tego, że ktoś lubi coś innego niż oni XDDDDDDDDD


@Gandezz: tu kompletnie nie chodzi o to co kto lubi, tylko o to, że trzeba być niezłym dałnem żeby jarać się radiem, gdzie co 15 minut są reklamy o kremach do #!$%@?, a playlista składa się z 20 zapętlonych kawałków. No ale Polak lubi być niewolnikiem zmuszanym do
transmiter FM rozwiązuje problemy zacofanych technologicznie aut


@wysuszony: fakaj bobla moje 15-letnie atuto nie jest zacofane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, transmiter to jedyne rozwiązanie jakie stosuje. Jakość beznadziejna i na długich trasach czasem trzeba szukać wolnej częstotliwości, ale przynajmniej działa
@indeeed a nie zawsze jest możliwość wtyczek - bo się kupiło auto od kogoś #!$%@? xD moje pierwsze autko - szwagier pomagał montować to co brakowało - typu pasy w tyle czy przepalona żarówka. No i chciałam taką właśnie wtyczkę do zapalniczki, żeby swojej muzyki posłuchać, a tam w środku w tej zapalniczce taka wtyczka jak od słuchawek tylko większa. Wyłączyliśmy, próbowaliśmy montować ale tak czy inaczej nie działało. Jakie było moje
jakbyś byla biednym studentem i jeździła pełnoletnim autem, gdzie koszt radia z bluetooth czy auxem które nie pierdzi to połowa wartości samochodu, też byś słuchała radia.


@Paayor: jeździłam 25-letnim gruchotem i podpinałam roidmi za 5 dych do zapalniczki i można było słuchać spotify ¯\_(ツ)_/¯ A przy okazji sobie ładować można.

@maad: polecam ustawić najniższą, tam nigdy nie ma radia. Ewentualnie czasem na stacji benzynowej łapie muzykę od kogoś innego xd
@Paayor A może po prostu wyłączymy radio i zajmiemy się swoimi sprawami zamiast się #!$%@?ć z butem do czyjejś rozgłośni? Radio nie jest tylko dla samochodów. Ja se może lubię posłuchać syreny w radiu? Podejmuje świadomą decyzję że sobie włączę jak np. siedzę w domu. A ty chcesz mi to prawo odebrać. Dlaczego twoja chęć sluchania muzyk w samochodzie ma być ponad moją słuchania w domu ?