Wpis z mikrobloga

Nic mnie z rana tak nie drażni. Jedziesz sobie spokojnie autem, słuchasz radia. Nagle słyszysz dźwięk syreny alarmowej, patrzysz w lusterka za karetką czy policją, mijają 3 sekundy i łapiesz się na tym, ze to z radia. Tak samo dźwięki trąbienia czy kolizji. Czemu nie można zakazać czegoś co wprowadza taką dekoncentracje i irytacje
#muzyka #radio #zalesie #999
  • 86
  • Odpowiedz
@Paayor: myślałem że tylko mnie to #!$%@?, powinno się zakazać stosowania w reklamach radiowych dźwięku klaksonu i sygnałów alarmowych bo serio powoduje to dezorientacje.
  • Odpowiedz
@Paayor: koerwa, w radiu puścili kiedyś disco polo a tam był motyw ruszania autem z piskiem opon... myślałem, że ktoś hamuje i też zahamowałem. Dobrze, że na pustej ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Paayor: Roidmi 1 (3 podobno też daje radę) od Xiaomi, mam corsę z 97/98 roku ze zwykłym radiem. Audio transmitowane w zupełności wystarcza
  • Odpowiedz
@Paayor: Jak ktoś jest biednym studentem to wtedy bierze kaseciaka ze śmietnika w castoramie i wg poradnika na youtube wywala kasety i wstawia gniazdo minijack albo blufiuta.
  • Odpowiedz
@Zakopczak: jakbyś byla biednym studentem i jeździła pełnoletnim autem, gdzie koszt radia z bluetooth czy auxem które nie pierdzi to połowa wartości samochodu, też byś słuchała radia.


@Paayor: Xiaomi Roidmi koszt 50zl. Nie trzeba od razu radia wymieniać
  • Odpowiedz
@Paayor: dokładnie, jak miałem jeszcze auto na gaz, to takie chamskie pikanie, za każdym razem patrzyłem czy gaz mi się nie rozłączył, no mega #!$%@?ące, tak samo jak wspomniane przez Ciebie sygnały dźwiękowe.
  • Odpowiedz