Wpis z mikrobloga

Mirki, jaką metodą rzuciliście palenie? #!$%@? mnie, że nie mogę rzucić. Starałem się przerzucić na efajke, ale problem jest taki, że jak palę epapierosa, to następnego dnia wstaję z tak #!$%@? gardłem, że ledwo oddycham. Jakieś tabletki? Nigdy nic z leków nie próbowałem, a dobija mnie, że wydaje na to tyle kasy, jeszcze trując samego siebie i wszystkich wokół, nie wspominając, że śmierdzę okropnie. Jakieś sprawdzone sposoby na rzucenie palenia?

#pytanie #papierosy #kiciochpyta

Jak rzuciłeś/aś palenie?

  • Z dnia na dzień bez wspomagaczy 60.4% (157)
  • E-papieros 15.4% (40)
  • Tabletki(napisz jakie w komentarzu) 13.8% (36)
  • Plastry nikotynowe(napisz jakie w komentarzu) 1.5% (4)
  • Inny sposób (napisz w komentarzu jak) 8.8% (23)

Oddanych głosów: 260

  • 44
@Kolej00rek nie pale 3 tygodnie (palilem ok 8 lat). Kupilem ksiazke Allena jak rzucic palenie i kupilem tabex. Przez 3 tygodnie zjadlem 1 tabletke tabexu, co ponoc jest błędem bo powinno sie stosowac do dawkowania z ulotki. Caly czas mam 1 blister przy sobie w kieszeni, w razie w.
@Kolej00rek: Na szczęście nigdy w to nie zabrnąłem zbyt daleko, natomiast jak ostatnio zapaliłem jakąś cygaretkę (kilka lat to było), rano się obudziłem i czułem ten smród to był to wystarczający argument... ;)
@Kolej00rek: To ja, kojarzystając z okazji, zapytam OPa i zgromadzonych - czy macie jakieś pomysły, jak kogoś przekonać do rzucenia palenia, albo chociaż do przyznania się przed samym sobą, że to problem? Ojciec kurzy od młodości i udaje, że tylko "pali, bo lubi", a ja ewidentnie widzę, że "musi". Nie ogarnia też, że i nas zasmradza... Zamienników fajek nie uznaje - ani tabaki, ani e-fajek, ani gum do żucia z nikotyną,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolej00rek: stosowałam tabex i pomogło. Palisz do 3 dnia terapii. Tylko, że po braniu tego już pierwszego dnia trudno wypalić fajkę. Ma się też po nim powalone sny. Ważne by stosować się do dawkowania. Jakoś mnie nie ciągnęło dzięki temu. Bo bez wspomagaczy jest dużo trudniej..
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: Mnie przekonywała dziewczyna. Paliliśmy oboje kilka lat, ona rzuciła na rzecz epapierosa, i przekonywała mnie żebym rzucił bo śmierdzę i nie ma ochoty mnie całować, a gwoździem do trumny były po prostu pieniądze. Wydaje na palenie więcej niż płacę za studia zaoczne, i przy wypłacie rzędu ponad 3k mając 23 lata od 1 do 1 starcza mi na styk dosłownie